Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

25.11.2021

Horoscope

Váhy

23. 9. - 23. 10.

Milé Váhy, den přináší i určité uvolnění a možnost věnovat pozornost radostnějším aktivitám. Navýšená potřeba uspokojit své touhy Vás může lákat k aktivitě, která Vás vždy potěší. Navyšovat tím může nepřímo svůj temperament a chuť začít v něčem odvážně experimentovat.

AoL icon

Kariéra

Čtvrteční pracovní doba Vám může dnes projevit, v jakém směru nemá cenu do něčeho zasahovat a umožnit Vám možnost pouze se stát vědomým pozorovatelem. Instinktivně se tím můžete vyhnout zbytečné stresové situaci. Vaše bystré postřehy a zdravé odhodlání Vám umožní úspěšně se podílet na celkových výsledcích a to i při obchodním či jiném jednání.

AoL icon

Zdraví

Luna se pohybuje ohnivým znamením Lva. Pocítit můžete příležitost svým elánem ovlivnit druhé a přímo je sympaticky oslnit vlastními projevenými kreativními náměty. Zdravotně je den zaměřen na srce, cévy, krevní oběh, záda, páteř a na smyslové orgány. Vhodná je péče věnovaná vlasům a nenáročné fyzické aktivity, které nezatěžují oblast srdce.

AoL icon

Láska

V domácím prostředí budete moci zpozorovat, v jakém směru dokážete druhého nenuceně něco nového naučit a ještě si to i náramně užívat. Den přeje hravosti a vnáší do dne příjemnou společnou aktivitu, při které budete moci podpořit druhého v tom, co ho baví a inspiruje. Dnešní milý podnět Vám může dát důvod něco luxusnějšího si umožnit.

Promotion