Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

26.11.2021

Horoscope

Váhy

23. 9. - 23. 10.

Milé Váhy, dnes budete mít příjemný důvod k obdarování sebe i druhého. Využít k tomu můžete i dnešní Černý pátek a jeho lákavé nabídky. Den může více zviditelnit i finanční oblast a to i ohledně různých ročních poplatků a pravidelných rodinných výdajů.

AoL icon

Kariéra

Páteční energie dne mohou více zviditelnit mocný vliv zákona a spravedlnosti. Dočkat se tak můžete i určité satisfakce a to i ohledně finančního ohodnocení. Dnešní dění Vám může pomoci ujasnit si i konkrétní plán měsíce prosince a v jakém ohledu se něco mění.

AoL icon

Zdraví

Luna se pohybuje ohnivým znamením Lva. Vnáší do dne bystré a rozumné reakce, které podporují společné zájmy a možnosti. Zdravotně je den zaměřen na oblast srdce, cév, krevního oběhu, páteře a zad. Citlivěji dnes můžete vnímat i vůně a mít tendenci něco si náležitě vychutnat. Dopřejte si potěšení a laskavou péči o tělo.

AoL icon

Láska

V domácím prostředí dnes budete moci pohotově reagovat a něco si tím i úspěšně regulovat. Za dveřmi jsou Vánoce a dnešní energie dne podpoří Vaše společné touhy něčím se vzájemně potěšit. Den podporuje životní rovnováhu a může Vám i dnešními společnými kroky umožnit vědomě ji podpořit.

Promotion