Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

29.09.2021

Horoscope

Váhy

23. 9. - 23. 10.

Milé Váhy, dnes si budete moci v příjemném tempu vyřídit záležitosti, které mají skončit. Den je vhodný na podepisování smluv a jiných úředních jednání. Souhra náhod Vám umožní něco si s předstihem zařídit a mít tak o starost méně.

AoL icon

Kariéra

Profesně se budete moci věnovat tomu, co je zapotřebí dokončit a uzavřít. Detailnější práci si může vyžádat konkrétní dokončení projektu, který uzavře téma měsíce září. Budete moci získat nad něčím větší přehled. Končit může konkrétní služba či jiná činnost, která je již do dalšího období bezvýznamná.

AoL icon

Zdraví

Luna se přehoupla do vodního znamení Raka. Vnáší do dne potřebu dokončit vše, co jste měli v plánu a to i ohledně společného zájmu. Zdravotně je den zaměřen na žaludek, žlučník, játra, lymfatický a na nervový systém. Očistné energie dne nabízí možnost detoxikační kúry. Vhodná je lehká strava a zvýšený příjem tekutin.

AoL icon

Láska

V domácím prostředí budete moci vhodně navázat na to, co sami chcete dodělat a co si i samo říká o dokončení. Pustit se můžete do společné práce spojené se zahradou a s tím, co má být co nejdříve odklizeno a vyčištěno. Den Vám může připomenout i téma vodovodního systému a odpadů. Pomoci můžete druhému něco odvézt do sběru.

Promotion