Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

05.01.2022

Horoscope

Vodnář

21. 1. - 20. 2.

Milí Vodnáři, Luna se pohybuje Vaším znamením a může Vám svým vlivem do dnešního dne připravit impuls ke spontánní významné změně. Sami můžete být iniciátorem konkrétní změny a mít tím možnost někoho podpořit v případné stagnaci.

AoL icon

Kariéra

V pracovní oblasti skvěle vystihnete, co se letošními novými zákony a událostmi také v tomto roce mění a co je zapotřebí se nově naučit. Dnešní výměna informací či jiný podnět může více zviditelnit zvrat, který je nutný k obnově aktuálních záležitostí. Měli byste mít i dobrý důvod k tomu, něco nového poznat.

AoL icon

Zdraví

Luna se pohybuje Vaším znamením. Podpoří Vaši touhu být in načerpáním nových obohacujících a zajímavých informací. Milou inspiraci Vám mohou přinést i naše lednové tipy a náměty, uveřejněné na našich stránkách. Zdravotně je den zaměřen na lýtka, kotníky, žíly a na endokrinní systém. Ohledně cvičení dnes můžete najít vítanou změnu. Vhodná je jemná masáž lýtek a kotníků a boj proti křečovým žilám.

AoL icon

Láska

Dnes je Váš den D. V milostných vztazích můžete pocítit i tendenci rebelovat a něco tím i posunout jiným směrem. Povšimnout si můžete i toho, v jakém směru jste se osvobodili a dáváte tím i více prostoru pro své i partnerovo zájmy. Děti mohou přijít s bláznivějším nápadem a tím Vás i k něčemu novému navádět.

Promotion