Přejít k hlavnímu obsahu
Horoscope

Vodnář

21. 1. - 20. 2.

Milí Vodnáři, den nabízí spoustu atraktivních možností a společného programu, který může více zviditelnit i určitý paradox či přetlak. Dnešní náhodný impuls ve Vás může vyvolat potřebu vyjádřit se k tomu, co jste mohli i podvědomě v sobě potlačovat.

Kariéra

V pracovním prostředí Vám dnešní situace mohou trochu pozměnit Vaše plány. Bystře prohlédnete, co se již blíží ke konci a co i Vám umožňuje něco si vhodněji přizpůsobit, upravit či vyměnit. Čekat na Vás může i novinka v podobě zajímavé informace.

Zdraví

Luna se přehoupla do vodního znamení Štíra. Svým vlivem probouzí hluboce potlačené emoce a nabízí i možnost jasně je popsat a v lehkosti je zpracovat. Zdravotně je den zaměřen na intimní oblast, močovody a na vylučovací systém. Procházet si můžete i novou zkušeností a sbírat tím i detailnější zdravotní informace. Vhodná je jemná péče o intimní partie a dostatek tekutin.

Láska

Tajuplné energie dne napomáhají citlivěji vnímat smyslnost a přirozenou přitažlivost. Dnešní podnět ve Vás může vyvolat nekontrolovatelnou spontánnost a tím Vám odhalit, co je pro druhé přirozené a co také patří k životu. Povšimnout si můžete i toho, kdo druhého soudí a zda má k tomu veškeré potřebné informace.