Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

14.10.2021

Horoscope

Vodnář

21. 1. - 20. 2.

Milí Vodnáři, dnes budete moci více zviditelnit sílu Vašeho charakteru a v jakém směru jste obohacující inspirací pro druhé. Můžete se dnes více zajímat i o určitý umělecký styl, který Vám i nepřímo potvrdí, kdo z Vašeho okolí se zájmem sleduje Vaše nové postřehy a nápady.

AoL icon

Kariéra

V pracovní oblasti si budete moci více všimnout toho, v jaké oblasti máte významně vyšší poznatky před druhými a pro koho můžete být i skvělý učitel a rádce. Dnešní profesní záležitost může být pro Vás osobní výzvou a pozvánkou k nové perspektivní spolupráci. Otevírat se pro Vás může nová oblast, o kterou máte sami velký zájem.

AoL icon

Zdraví

Luna se přehoupla do Vašeho znamení. Podpoří Vaše nové plány svěží kreativní vlnou a možností chytře využít aktuální perspektivní možnosti. Zdravotně je den zaměřen na lýtka, kotníky, žíly a na krevní oběh. Více si můžete uvědomit, při jaké činnosti stojíte dlouho na jednom místě a zda to prospívá Vašemu žilnímu systému. Vhodná je olejová masáž lýtek a kotníků a boj proti křečovým žilám.

AoL icon

Láska

Dnešní postavení Luny ve Vašem znamení podpoří Vaše nové plány osvěžující vlnou nápadů a bystrých úvah. Poradit tak můžete druhému, co může efektivně využít a to i z dlouhodobého hlediska. Zaujmout Vás mohou i moderní náměty spojené s úsporami či konkrétním vylepšením ohledně chytré domácnosti. Podvědomě můžete dnešními kroky projevovat, v jaké sféře toužíte získat více nezávislosti.

Promotion