Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

15.09.2021

Horoscope

Vodnář

21. 1. - 20. 2.

Milí Vodnáři, dnes byste měli mít milý důvod pochlubit se druhému s tím, na čem dlouhodobě pracujete a čemu dáváte svůj vlastnoruční originální podpis. Den zviditelňuje sebelásku a vlastní osobní tvorbu. Dnešní příjemná energie dne nabízí prostor pro velkorysé vzájemné obdarování.

AoL icon

Kariéra

Profesně Vás může dnešní pracovní doba navádět k novému směru, který je Vám dosud neznámý, ale má s Vaší profesí něco společného. Dostat tak můžete zajímavou otázku, která Vás může sympatickou cestou navádět k detailnějšímu studiu a k získání nových poznatků. Váš úsměv Vám může i v pracovní oblasti přinést určitou výhodu.

AoL icon

Zdraví

Luna se pohybuje zemským znamením Kozoroha. Vnáší do dne možnost zviditelnit výsledky dlouhodobější usilovné práce. Zdravotně je den zaměřen na klouby, vazy, nehty, kosti, kolena a na pokožku celého těla. Vhodná je vyživující pleťová maska či návštěva kosmetického salonu a kartáčování pokožky celého těla.

AoL icon

Láska

V domácím prostředí se můžete těšit na aktivitu spojenou s tím, co máte rádi a co Vás baví. Dnešní námět může být také spojen s disciplínou a v jakém směru jste právě Vy k sobě takto zaměření. Náhodnou situací můžete zjistit, co nového Vaše dítko baví a do čeho investuje svůj volný čas.

Promotion