Přejít k hlavnímu obsahu
Horoscope

Vodnář

21. 1. - 20. 2.

Milí Vodnáři, den přináší svěží inspiraci, která se může projevit i skrze případný partnerovo návrh. Citlivěji můžete reagovat i na to, v čem je druhý trvdohlavý a co si chce i sám prosadit. Večerní čas nabízí magické kouzlo, které vytváří i vliv dnešní Svatojánské noci.

Kariéra

V pracovní oblasti mohou i dnešní okolní vlivy něco neplánovaně změnit. Energie dne mohou provokovat k uspěchanosti a také Vám to i skrze dnešní události blíže manifestovat. Intuitivně zaznamenáte, kdo má tendenci přehnaně reagovat a jaké Vaše věcné argumenty mohou druhému nabídnout rozumný úhel pohledu.

Zdraví

Luna se přehoupla do zemského znamení Býka. Napomáhá uplatnit své předešlé zkušenosti a cíleně si tím umožnit něco nového poznávat. Zdravotně je den zaměřen na krk, šíji, hlasivky, mandle, štítnou žlázu a na smyslové orgány. Dopřejte si luxusní péči o tělo a využijte zvýšené vnímání smyslů k příjemnému prožitku.

Láska

Den přináší náměty spojené s rodinnými zájmy a zvýšenou potřebou čerpat nové poznatky. Lišit se tak můžete v tom, co podniknete a mít společnou snahu skloubit příjemné s užitečným. Lákat Vás může i akce spojená se zážitkovou gastronomií.