Přejít k hlavnímu obsahu
Horoscope

Vodnář

21. 1. - 20. 2.

Milí Vodnáři, čekat na Vás může již domluvená aktivita a s ní i příchozí příjemné starosti s tím, co si potřebujete ještě dnes vůči tomu zajistit. Den přeje i praktickým nákupům, které udělají radost celé rodince.

Kariéra

V pracovní oblasti se můžete věnovat určité pravidelnosti, která je v tyto dny nutná a která si může vyžadovat i zvýšené úsilí. Vlastní snahou se vynasnažíte i kolektivně druhé podpořit a podílet se na tom, na čem Vám osobně záleží. Čekat Vás může i příjemná odměna.

Zdraví

Luna se pohybuje zemským znamením Býka. Napomáhá dopřát si smyslný zážitek a také tomu jít naproti. Zdravotně je den zaměřen na krk, šíji, hrtan, hlasivky, mandle, uši, štítnou žlázu a na smyslové orgány. Dopřejte si přesně to, na co se sami těšíte. Vhodná je pozornost věnovaná péči o krk a dekolt.

Láska

Vliv Luny v Býku podporuje rodinné zážitky a vnáší do dne i svěží ochotu vzájemně se obdarovat a něčím luxusním také překvapit druhé. Těšit se můžete na dnešní grilování či návštěvu restaurace a dopřát si tím dobré jídlo a pití. Více můžete myslet na práce spojené s chalupou či zahradou a jak vše příjemně propojit.