Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

25.11.2021

Horoscope

Vodnář

21. 1. - 20. 2.

Milí Vodnáři, ohnivé energie dne vnáší do dne spontánní hravost a chuť trochu luxusněji se obdarovat. Radost Vám tak může udělat i dnešní nákup a možná příležitost společensky se více uvolnit či jinou zájmovou aktivitou naplnit své vnitřní touhy.

AoL icon

Kariéra

Pracovní doba Vám může umožnit zvolit si méně náročnou práci. Den může být trochu roztěkaný a nutit Vás myslet na dvě věci najednou. Svým bystrým přístupem zachytíte vhodný čas něco úspěšně projednat a sklidit tím i zasloužený obdiv.

AoL icon

Zdraví

Luna se pohybuje ohnivým znamením Lva. Navyšuje náruživost a temperament. Vnáší do dne aktivitu, která je Vaší srdeční záležitostí a která Vás vždy těší. Zdravotně je den zaměřen na oblast srdce, cév, páteře, zádového svalstva a na smyslové orgány. Vhodná je návštěva kadeřnického salonu, cviky na posílení zad a vyhýbání se stresových situací.

AoL icon

Láska

V domácím prostředí dnes můžete mile zpozorovat, kdo má snahu se něco přiučit a přidat ruku k dílu. Týkat se to může i společné domácí práce spojené s vánočním pečením a výrobou vánoční dekorace. Budete moci projevit více hravosti a projevenou roztomilou odvahou si moci i něco nového vyzkoušet.

Promotion