Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

26.11.2021

Horoscope

Vodnář

21. 1. - 20. 2.

Milí Vodnáři, dnešní náhodná situace Vám umožní být inspirativním středem pozornosti a druhému tím nabídnout prostor pro přehodnocení konkrétní záležitosti. Velice ostražitě prohlédnete budoucí děj a něco si pohotově zařídíte.

AoL icon

Kariéra

V pracovním prostředí se dnes mohou více řešit aktuální možnosti a v jakém směru to zasahuje i do prosincových plánovaných aktivit. Více se mohou probírat záležitosti spojené s finanční rozvahou a různými závazky a pohledávkami. Budete moci dojít k úspěšnému a efektivnímu řešení.

AoL icon

Zdraví

Luna se pohybuje ohnivým znamením Lva. Podporuje společné rodinné zájmy a potřeby a vnáší do dne upřímnou vzájemnou podporu skrze vyjádřená velkorysá gesta. Zdravotně je den zaměřen na oblast srdce, cév, krevního oběhu, zad a na smyslové orgány. Dopřejte si přesně to, co Vám mohlo delší dobu chybět a to i ohledně vyjádřené péče o tělo, duši a mysl.

AoL icon

Láska

Dnešní energie dne mohou více odkrýt i mocný vliv zákona a spravedlnosti a vlastního odpovědného přístupu. Lví energie podporují sílu ducha a nabízí moudré a bezprostřední reakce. Černý pátek Vám může zprostředkovat možnost druhého něčím pěkným obdarovat a také na tom i z praktických důvodů ušetřit.

Promotion