Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

29.09.2021

Horoscope

Vodnář

21. 1. - 20. 2.

Milí Vodnáři, dnešní energie dne Vám pomohou dokončit konkrétní záležitost, která se mohla protahovat a kterou sami chcete mít již nadobro vyřešenou. Více se projeví, kdo drží slovo a kdo má sám snahu vzájemně se podpořit.

AoL icon

Kariéra

V pracovní oblasti se Vám podaří úspěšně dokončit téma měsíce září. Potěší Vás i příznivé okolní vlivy a snaha druhých věnovat se tomu, co je zapotřebí do konce měsíce stihnout. Končit může i konkrétní nerozhodnost druhého a tím si ujasnit další postupy. Více si všimnete toho, co již nemá perspektivu a tendenci k růstu.

AoL icon

Zdraví

Luna se pohybuje vodním znamením Raka. Dodává do dne rozvážné rozhodnutí vedoucí k nalezení většího vnitřního klidu. Instinktivně sami dobře rozpoznáte, co je dobré odstranit či jinak odklidit. Zdravotně je den zaměřen na trávení, žaludek, žlučník a na játra. Vhodný čas na očistu těla, duše i mysli. Nevhodné je stříhání vlasů.

AoL icon

Láska

Dnešní události Vám mohou přinést i vnitřní moudrý odkaz, který uzrál. Budete se moci s úlevou od něčeho odpoutat a celkově věc uzavřít. O pozornost si může říci i třídění odpadu a jeho odvoz. Více Vás mohou zaměstnat dokončovací práce na zahrádce spojené s úklidem již suchých rostlin. Pomoci můžete svým dětem se sběrem kaštanů.

Promotion