Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Přirozená krása na prvním místě

Info ikona
Nu Skin

Hledáte make-up, který krásně sjednotí vaši pleť a zároveň o ni bude pečovat? Našli jsme ho za vás. Už žádné kompromisy při výběru make-upu!

Promotion | 16. 11. 2021

Asi to známe všechny, najít ten správný make-up je jako hledat svou celoživotní lásku. Na trhu je nespočet různých značek, odstínů, textur a my v této široké nabídce musíme najít ten správný produkt, který vyhoví všem našim potřebám. Někdy to skončí kompromisem. Zkrátka to dojde do té fáze, kdy jsme z nekonečného hledání toho pravého unavené, a tak se spokojíme s něčím, co splňuje aspoň některý z požadavků. Ano, a to mluvíme jak o make-upu, tak i o lásce. Tu díky tomuto článku bohužel nenajdete, zato vám dáme tip na make-up, se kterým nebudete muset dělat kompromisy. A bude to láska na první použití.

Seznamte se s Bioadaptive* BB+ Skin Loving Foundation

Co se stane, když se tekutý podkladový make-up spojí s pečujícím krémem? Zrodí se inovativní přípravek s názvem Nu Colour Bioadaptive* BB+ Skin Loving Foundation. Jedná se o make-up, který má blahodárné účinky na vaši pleť. BB+ Skin Loving Foundation nejen rozjasní vaši pleť, ale současně ji až dvanáct hodin hydratuje a chrání před UVA a UVB zářením a stresem způsobovaným zářením modrého světla.

Info ikona
Nu Skin

Speciální ingredience

BB+ Skin Loving Foundation se pyšní ingrediencí, která celý produkt posouvá ještě o level dál. Je jím výtažek ze semen kakaovníku pravého (Theobroma Cacoa). Společnost Nu Skin totiž zjistila, že výtažek ze semen této prémiové odrůdy kakaovníku pravého je bohatý na peptidy, sacharidy a polyfenoly a má bioadaptivní vlastnosti. Chrání pleť a zároveň posiluje její odolnost vůči oxidačnímu stresu způsobenému vnějším prostředím.

Co jsou to bioadaptivní přísady?

Bioadaptivní přísady jsou známé také jako adaptogeny. Všechny bioadaptivní přísady mají společnédvě věci: zlepšují reakci pokožky na stres a podporují její celkový zdravý vzhled. Stručně řečeno, pomáhají pleti přizpůsobit se stále se měnícímu prostředí, aby mohla odolávat každodenním stresovým faktorům.

Info ikona
Nu Skin

Některé bioadaptivní přísady pocházejí z rostlin považovaných za extremofily – jako jsou ty, které jsou obsaženy v systému péče o pleť Nutricentials Skin Care. Extremofily jsou rostliny, kterým se daří v extrémních podmínkách, jako jsou pouště, vyprahlá půda a extrémně chladná prostředí.

V případě Nu Colour Bioadaptive* BB+ Skin Loving Foundation funguje bioadaptivní přísada odlišně. Ačkoli samotná rostlina není obecně známá tím, že má bioadaptivní vlastnosti, poskytuje pleti bioadaptivní výhody. Pleti pomáhá lépe reagovat na stresové faktory v okolním prostředí, jako je například oxidační stres. Více info najdete na webových stránkách Nu Skin.

Další skvělé vlastnosti:

  • Zajišťuje dlouhodobé krytí.
  • Poskytuje širokospektrální UVA/UVB ochranu (SPF 35).
  • Je příjemný, působí přirozeně.
  • Pomáhá omezovat lesk a mastnotu.
  • Dodává pleti zářivý vzhled, zakrývá nedokonalosti a napomáhá tak rovnoměrnějšímu tónu pleti.
  • Je v nabídce v celé řadě různých odstínů
  • Dodává se v lahvičce, která je vyrobená ze získaného bioplastu.

Který odstín bude pro vás ten pravý?