Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Trendy v manikúře na rok 2023: Sytě růžové nehty i důraz na přirozenost

Některé ženy nedají dopustit na nude manikúru, jiné potkáte výhradně s rudými nehty. A pak jsou tu také ženy, které sledují trendy a rády s manikúrou experimentují. Pokud patříte do třetího tábora, přinášíme vám souhrn největších nehtových trendů pro nadcházející měsíce.

Probuďte v sobě Barbie

Žijeme v době, kdy trendy z velké části udávají influenceři a známé tváře. A jinak tomu není ani v oblasti manikúry a nail artu. Stačí si vzpomenout na loňský rok, kdy mnoho žen toužilo po perleťových nehtech podle Hailey Bieber. Úspěšná modelka a manželka Justina Biebera letos přichází s novým nehtovým trendem, a to s pink glazed nails. Sytě růžové nehty s třpytivým nádechem v každé ženě probudí „vnitřní Barbie“ a zaručí, že vaše nehty nikdo nepřehlédne. „Tento sytě růžový odstín je k vidění všude! Od přehlídkových mol, kosmetických produktů až po manikúru,“ říká Juanita Huber-Millet, majitelka nehtového studia.

Mohlo by se vám líbit

Jarní kabelky, které vypadají dražší, než ve skutečnosti jsou

Věděli jste, že můžete přivolat jaro? Oživte svůj únorový šatník barevným doplňkem, a slibujeme, že rozzáříte i ten nejpošmournější den.
marianne.cz

Boj za přirozené nehty

Sytě růžové nehty nejsou pro každého. Pokud prahnete po přirozenosti, pak pro vás máme dobrou zprávu. V letošním roce se do popředí zájmu dostává boj za přirozené, a především zdravé nehty. Co si pod tímto trendem představit? Namísto barevného laku dejte přednost bezbarvému, případně žádnému. A stejně tak zaměřte svou pozornost na nehtová séra a olejíčky, díky kterým podpoříte zdravý růst nehtů. „Používejte hodně sér a olejů na nehty, a své ruce zase rozmazlujte výživnými krémy. Já to dělám už mnoho let, ale všímám si, že v poslední době roste poptávka po tomto typu služeb i v salonu,“ říká Metta Francis, majitelka nehtového studia. 

Pastelové hrátky

Světle modrá, růžová, žlutá, fialová nebo zelená. Pastelové tóny jsme si zamilovali už v předchozích sezónách a zdá se, že ani letos se „neodmilujeme“. I v tomto ohledu ale můžete upustit uzdu fantazii a pohrát si s „pastelkami“ dle vlastního gusta. Co nalakovat každý nehet jiným pastelovým odstínem? Výsledkem je hravá manikúra, která přivolává jaro každým coulem. Nebo naopak můžete čtyři nehty nalakovat jedním odstínem a zbývající nehet odlišným pastelovým lakem. Fantazii se meze nekladou a v případě manikúry to platí dvojnásob. Další nehtové trendy najdete v naší galerii...

Trendy v manikúře na rok 2023
Mohlo by se vám líbit

Účesy pro ženy ve 40, 50 a 60 letech: Střihy, které vám uberou roky a sluší všem tvarům obličeje

Věděly jste, že vhodně zvolený účes leckdy dokáže strčit do kapsy i krém proti vráskám? Přinášíme vám tipy na nadčasové, a především lichotivé účesy, jejichž úprava vám nezabere příliš času, a navíc vám uberou věk.
marianne.cz
Zdroj článku

Související články

Životní styl
Zdravě, chutně i dietně: Vyzkoušejte skvělé, nevšední recepty na letní grilování bez výčitek

Zdravě, chutně i dietně: Vyzkoušejte skvělé, nevšední recepty na letní grilování bez výčitek

Rodina a děti
Jak překonávají šampioni vlastní hranice? Úspěch vs. neúspěch

Jak překonávají šampioni vlastní hranice? Úspěch vs. neúspěch

Zábava
5 důvodů, proč si přečíst srpnovou Marianne

5 důvodů, proč si přečíst srpnovou Marianne

Cestování
Cestujeme po Česku: Milovníci koní zbystřete! Vysočina je plná hipotras

Cestujeme po Česku: Milovníci koní zbystřete! Vysočina je plná hipotras