Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Výběr nejlepších řasenek z drogerie podle redaktorek Marianne

Používáme ji už od pubertálních let, nanášíme ji téměř každý den a naše řasy jich otestovaly už stovky. Přinášíme vám výběr nejlepších řasenek z drogerie, které v poměru cena – kvalita patří k tomu nejlepšímu, co seženete.

Říkal někdo, že v drogeriích nelze objevit skvělé kosmetické produkty? Už v našem předchozím článku jsme dokázali, že v drogériích „leží“ hotové skvosty, které se vyrovnají luxusní kosmetice, a přitom stojí zlomek peněz. Tentokrát jsme se ale zaměřili výhradně na řasenky, na produkt, který většina z nás používá každý den.

Mohlo by se vám líbit

Poklady z drogerie: Dekorativka, která stojí za to

Pryč jsou doby, kdy jste v drogeriích našly tak maximálně prášivé oční stíny a make-up s oranžovým nádechem. Dnešní nabídka leckdy snese porovnání i s líčidly o mnoho dražšími.
marianne.cz

Nesmrtelné klasiky z drogerie

„Pokud bych měla zvolit nejlepší řasenku z drogerie, pak je to klasická žluto-modrá Miss Sporty Studio Lash. Sice už jsem ji teď nějakou dobu nepoužívala, ale vím, že mi dřív vždycky vyhovovala, a to hlavně díky gumovému kartáčku s krátkými štětinami, který řasy dobře rozčeše. Z novinek z drogerie mi pak vyhovuje také Maybelline Sky High Cosmic Black,“ říká módní redaktorka Eliška Vrbová. S řasenkou od značky Maybelline je spokojená také grafička Monika Majarová: „Z drogerie mě velmi mile překvapila řasenka Maybelline Lash Sensational Sky High, která se neobtiskává a dělá krásný objem.“ Řasenku z drogerie si často odnáší také online editorka Alžběta Rybářová. „V posledních měsících jsem si oblíbila řasenku Masterpiece 2v1 Lash WOW od Max Factor, která mé řasy prodlouží, a navíc je voděodolná. Dlouhá léta jsem také používala žlutou řasenku The Colossal Volume od Maybelline, která mi také vyhovovala.“

Nejlepší řasenky podle redakce Marianne

Kosmetická redaktorka objevila řasenkový poklad

Kvalitní řasenku v drogerii objevila také kosmetická redaktorka Karolína Demelová. „Většina klasických řasenek se na mně dřív nebo později rozmaže (mám mastnější víčka), a ty voděodolné zase bývají peklo odličovat. I proto jsem velkou fanynkou takzvaných tubing maskar, které mají specifické složení odolné vůči vlhku, mazu, potu i otírání, řasy nezatěžují a nemívají tendenci se drolit. Fungují tak, že jednotlivé řasy obalí "tubičkami", které se nehnou z místa, dokud nepřijdou do kontaktu s teplou vodou – pak z řas jednoduše sklouznou. Férově upozorňuju, že tenhle typ řasenek nikdy nedosáhne tak dramatického efektu jako jiné, spíš přirozeně zvýrazní. V drogeriích zatím tahle kategorie příliš zastoupená není, ale poklady se najdou i tam. A jeden takový poklad se jmenuje Glam & Doll Easy Wash Off od značky Catrice a koupíte ho za 119 Kč,“ doplňuje Karolína.

Vyšší dívčí

Pravda, tuto řasenku sice nepořídíte v drogerii, avšak naše grafička Monika Majarová přísahá, že jde o její nejoblíbenější produkt. Tak proč ho nezmínit? „Za mě je top řasenka Limitless Lash Mascara After Midnight od značky ILIA. Neslepuje řasy, prodlužuje, a co je nejdůležitější, je přírodní a dá se snadno odlíčit pouze vlažnou vodou,“ říká s nadšením Monika. S přírodními řasenkami experimentuje také Alžběta Rybářová, která propadla řasence od značky Kjaer Weis. „K přírodním řasenkám jsem vždycky přistupovala s rezervou. Vše se ale změnilo ve chvíli, kdy jsem vyzkoušela řasenku Im-Possible Mascara od Kjaer Weis. Krásně prodlouží a zahustí řasy, a navíc se nedrolí. Doplnitelné balení je už samotnou třešničkou na dortu.“

Lifestyle redaktorka Eva Kadavá dává přednost řasence Lash Queen Feline Blacks od značky Helena Rubinstein„Tuhle řasenku jsem ulovila při Dnech Marianne na jaře. A protože doma často chodím "nahatá", mám ji stále, a to aniž by vysychala. Řasy krásně zvýrazní, nelepí a obvykle, pokud nejsou úmorná vedra, vydrží celý den. Ale co je pro mne hlavní benefit, nedráždí, což u řady jiných řasenek nemůžu říct."

Marianne je i na socialních sítích: Rozhovory s osobnostmi
Mohlo by se vám líbit

Poklady z lékárny: Skvělá péče o tělo, obličej i vlasy

Do lékárny se vyplatí zajít nejen s receptem od doktora nebo pro vitamíny, hned vedle polic s léky je totiž spousta vynikající kosmetiky.
marianne.cz
Zdroj článku

Související články

Krása
Jak si vytvořit dokonale husté obočí doma: Stačí vám pár minut a jedna školní pomůcka

Jak si vytvořit dokonale husté obočí doma: Stačí vám pár minut a jedna školní pomůcka

Krása
Jak vytvořit krásný účes plný objemu? Vyzkoušejte pomůcku, kterou milovaly naše maminky i babičky

Jak vytvořit krásný účes plný objemu? Vyzkoušejte pomůcku, kterou milovaly naše maminky i babičky

Krása
Redakce Marianne doporučuje: Nejlepší šampony z drogerie, které vám zajistí krásné a zdravé vlasy

Redakce Marianne doporučuje: Nejlepší šampony z drogerie, které vám zajistí krásné a zdravé vlasy

Krása
Jak se zbavit oteklého obličeje po ránu: Zkuste 3 jednoduché triky, po kterých se vám rychle uleví

Jak se zbavit oteklého obličeje po ránu: Zkuste 3 jednoduché triky, po kterých se vám rychle uleví