Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Dům

Bílý rustikální domek, kde bystě chtěli zapomenout na všední starosti

Info ikona
Bílý rustikální domek, kde bystě chtěli zapomenout na všední starosti

Designéři Dave Coote a Atlanta Bartlett vytvořili dokonalou chatku, která je ztělesněním britské elegance, odpočinku a venkovské pohody. Nechte se inspirovat, jak se dá jednoduše vyčarovat místo, kde zapomenete na všední starosti.

Promotion
Terezie Benoni | 15. 08. 2021

Kouzelnou chatku najdeme v britské oblasti Kent rozkládající se na jihovýchodě Anglie na pravém břehu řeky Temže na poloostrově při pobřeží Severního moře a kanálu La Manche. Skrytá uprostřed vzrostlé trávy, s vířivkou mezi květinovými záhony a bylinkami, stojí chata zvaná Romney Marsh. Designéři Dave Coote a Atlanta Bartlett se rozhodli nedaleko svého domova postavit útočiště uprostřed přírody, které přivítá s otevřenou náručí hosty, kteří zde načerpají chybějící síly. Interiér jejich záměr dokonale odpovídá. Romanticky laděná chatka zažene veškeré každodenní starosti.

Poklady z blešáků a luxusní látky

Základem této jednoduché dřevostavby je pečlivě vybraný nábytek, některý zhotovený na míru, jiný pořízený na bleších trzích. Vše doplňuje kvalitní britský textil a dekorace typické pro anglický venkov. Domek není nikterak velký a ze všech stran je vizuálně propojený s okolní přírodou. Vejít do zahrady můžete hned z několika dveří. Na kuchyň propojenou s obývací částí navazuje zimní terasa s posezením, kterou oceníte za deštivých dnů. Odtud je možné vstoupit do zahrady s vířivkou a dalším zastřešeným posezením. Na opačné straně domku je romantická ložnice, ve které nechybí volně stojící vana. Také z ní vedou dveře rovnou do zahrady. Domek lemovaný bílým plotem je splněným snem každé romantické duše.

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion