Přejít k hlavnímu obsahu
Dům

Dřevěná chatka, kde byste chtěli strávit celé prázdniny

Info ikona
Jednoduchá dřevěná chatka, ve které byste chtěli strávit celé prázdniny.

Uprostřed lesů a lučního kvítí stojí jednoduchá chata, kde nic nechybí. Vlastně něco ano! Televizi a wi-fi byste tu hledali marně. Je to tedy ideální místo pro odpočinek a digitální detox.

Terezie Benoni | 18. 07. 2020

V samotném srdci západního Sussexu stojí chatka nazvaná Little Bear, která poslouží každému, kdo touží po divočině uprostřed lesů, přitom v maximálním pohodlí. Je navržená tak, aby ladila s okolní přírodou. Interiér je veskrze skromný. Najdete tu plně vybavenou kuchyň, příjemný obývací pokoj s jídelním stolem a oddělenou ložnici. Malá chatka má na vyvýšeném patře otevřenou podestu, na které jsou pohodlné sedací pytle a malinká pohovka. Je to ideální koutek pro odpočinek nebo četbu. Interiér je zařízený v klasickém rustikálním stylu, který klade důraz na kvalitu a pohodlí. Nechybí proto tradiční dřevěný nábytek a dostatek příjemných textilních doplňků. 
 

S důrazem na ekologii

Hlavním bonusem této chaty je především její dokonalé propojení s exteriérem. Celá jedna strana chaty vedoucí na louku olemovanou lesem je prosklená, posuvné dřevěné dveře se dají zcela otevřít. Na chatu navazuje masivní terasa s posezením a přímo z ložnice můžete vejít k vyhřívanému koupacímu sudu. Stačí si zatopit v kamnech a užívat si lázeň pod širým nebem. Z vany se můžete vrátit do útulné ložnice, nebo si jít posedět na lavice s kůžemi k nedalekému ohništi.