Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Byt

Dvoupokojovému světlému bytu prospěla důkladná rekonstrukce

Info ikona
Dvoupatrový podkrovní byt

Dřív nevyužitý půdní prostor se proměnil v úžasný dvoupatrový byt. V prvním patře je ložnice s prostornou ložnicí a po točitém schodišti vystoupáte do podkrovní kuchyně s obývacím pokojem. Z malého balkonku se navíc potěšíte pohledem na okolní střechy.

Terezie Benoni | 2. 03. 2021

Vkusně zrekonstruovaný šedesátimetrový byt je situovaný na dvou patrech a může se pochlubit hned dvěma balkonky. Když do bytu vejdete, ocitnete se v jednoduché hale s dostatkem úložných prostor. Odtud vedou dveře do prostorné klidné ložnice s oknem situovaným do klidného dvora. Našlo se zde místo pro menší pracovní stůl a pro praktickou vestavěnou skříň.  V prvním patře je také moderně opravená koupelna. Ta zajímavější část prohlídky na vás čeká v podkroví, když se rozhodnete vystoupat po točitém schodišti.
 

Galerie: Dvoupatrový podkrovní byt
Mohlo by se vám líbit

Kuchyně pod šikminami

V podkroví na vás čeká jeden velký otevřený prostor a hned dva balkonky. Na jeden vejdete přímo od jídelního stolu. Takže hned ráno můžete vejít na čerstvý vzduch s hrnkem dobré kávy. Kuchyňská linka je ve světlém dekoru. Na podlaze jsou světlé dubové parkety, zatímco původní trámy byly tmavě namořené. Interiér působí díky této kombinaci vzdušným dojmem. Prostor nad pracovní deskou byl natřen stěrkou s hnědým nádechem. Obývací část je řešená jednoduše. Najdeme zde béžovou rozkládací sedačku s televizním koutem a také odtud je možné vejít na balkón a potěšit se úžasným výhledem.

Mohlo by se vám líbit