Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Dům

Je až k neuvěření, jaký interiér ukrývá tato 700 let stará stodola

Info ikona
Je až k neuvěření, jaký interiér ukrývá tato 700 let stará stodola

Původní dubové trámy vytváří jedinečné kulisy pro jednoduchý ale po všech stránkách pohodlný interiér. V této stodole se vám anglický rustikální styl představí ve své nejútulnější podobě.

Promotion
Promotion
Terezie Benoni | 10. 08. 2020

700 let stará stodola, která po staletí sloužila jako sklad obilí, stojí v britském západním Sussexu. Po klikaté cestě se dostanete k výraznému cihlovému domu, který dodnes slouží majitelům a přes dvůr sousedí se stodolou, kterou nabízí k pronájmu. Opršené vyšedlé dřevo s nenapádnými okny ani zblízka nenapovídá, že je interiér domu obyvatelný. O to větší překvapení vás po vstupu do jednoduchého rustikálního interiéru čeká. 

Oslava dávných dob

Rustikálnímu interiéru dominují medově zabarvené dubové trámy a na míru vyrobený nábytek. V přízemí je hlavní obytná místnost s otevřenou kuchyní a obývací částí. V jednoduché kuchyni najdeme vše potřebné. Je vybavena integrovanými spotřebiči včetně elektrického sporáku s indukční varnou deskou, mikrovlnnou troubou, kávovarem a lednicí. Na kuchyni navazuje jídlení kout s kulatým stylovým stolkem a za ním stojí pohodlná sedací souprava, která láká k odpočinku. V přízemí je v zadní části stodoly ukrytá moderní koupelna. Po točitém schodiště vejdete do mezaninu, kde je jednoduchá ložnice s velikou postelí. Okno nad ní vám otevře výhled do okouzlující anglické krajiny, o které britská spisovatelka Virginia Woolf napsala: „Je tu příliš mnoho krásy pro jeden pár očí, ale dost na to, aby zalila celou populaci šťěstím.“

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion