Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Byt

Mezonet, který má moderní šmrnc a ty nejpohodlnější křesílka

Info ikona
Moderní mezonet

Byty řešené jako mezonety se často perou s komplikovaným prostorem a tmavými kouty. Našli jsme ale byt, kde nic z toho neplatí a přivítá vás vzdušný a elegantní interiér. Račte vstoupit!

Terezie Benoni | 22. 03. 2021

Šedesátimetrový byt s velikými okny je zařízený víc než originálně. Směs moderního nábytku s ověřenou klasikou vytváří elegantní koktejl, odkud se musí těžké odcházet. Začněme ale popořádku. Když vejdete do bytu, ocitnete se ve světlé chodbě, odkud vedou dveře do koupelny a do prostorné komory. Nechybí ani vestavěné skříně. Stěny i strop jsou namalované teplou šedobéžovou barvou, která prostor zútulňuje a skvěle ladí s dubovými parketami opatřené bílým lakem, které jsou použité v celém interiéru.
 

Galerie: Moderní mezonet
Mohlo by se vám líbit

Jen růžová to může být

V prvním patře bytu jsou hlavní obytné prostory. Na konci dlouhé místnosti opatřené velikými okny je kuchyňský kout. Moderní kuchyňská linka v bílé barvě je doplněná o nerezové spotřebiče. Ve výklenku pod patrem je za starorůžovými závěsy schovaný jídelní stůl s růžovými ikonickými židlemi značky Panton ve tvaru písmene S, kterou vytvořil dánský designér Verner Panton v 60. letech. V samotném středu bytu jsou menší krbová kamna a u nich pohodlné posezení. Na opačném konci místnosti, než je kuchyňská linka, stojí moderní schodiště vedoucí do patra. Kromě ložnice s klasickou manželskou postelí je zde také útulný čtecí koutek.

Mohlo by se vám líbit