Přejít k hlavnímu obsahu
Lidé a místa

Atmosféra pravého domova u Niny Wrodnigg

Info ikona
Atmosféra pravého domova u Niny Wrodnigg

Tlumené přírodní tóny, spousta kvalitního textilu a vzdušný otevřený prostor s dostatkem světla. To jsou ty základní prvky, které pomohly známé blogerce Nině Wrodnigg zařídit pro svou rodinu ideální domov. Nechte se inspirovat!

Terezie Benoni | 12. 07. 2021

Nina Wrodnigg se narodila v Rakousku a vyrůstala v několika evropských zemích – od Velké Británie přes Německo až po krásně Rakousko. Angličtina je její druhý jazyk a právě anglicky píše svůj blog Yourockmylife.com. Vedle úspěšného blogu, od roku 2017 píše také články pro The Daily Dose – známý online magazín o životě a stylu pro moderní ženy. S rodinou se nakonec rozhodli, že si svůj stabilní domov vybudují v rakouském Salzburgu. Spolu s manželem Patrickem, synem Luisem a psem Maximem nás přivítali v jejich útulné domácnosti.  „Domov není jen konkrétní adresa, je to především pocit, klid a láska,“ popisuje Nina, která se snažila právě tyto pocity přenést do interiéru. „Pokud jde o interiérový design, krásný nábytek a doplňky, dlouhá léta jsem velkým nadšencem značky Westwing, který je jedním z mých největších zdrojů inspirace. Od začátku jsme se zamilovali do konceptu spojení obývacího a jídelního prostoru. Toužili jsme po velké pohovce plné dek, o spoustě dřeva a světlých barvách. Právě přírodní tóny a černé akcenty propojují celý interiér,“ dodává. 

Z komory dětský pokojík

Největší změna přišla s narozením malého Luise. Pokoj, který dřív sloužil jako pokoj pro hosty, domácí kancelář, ale také skladiště pro všechno nepotřebné, bylo potřeba přeměnit na útulný dětský pokojík. „Než jsem vůbec začala plánovat dětský pokoj, věděla jsem, že chci, aby to bylo tiché a pohodlné místo. Představovala jsem si neutrální barvy a přírodní výrobky ze lnu, bavlny, dřeva, které by vydržely dlouhé roky,“ říká Nina. „Záleželo mi na tom, aby se tento prostor mohl v průběhu času vyvíjet bez ohledu na barvy nebo tematiku doplňků. Moje rada? Díky neutrální barevné paletě a rostoucímu nábytku, vydrží vybavení dlouhé roky. Nejoblíbenějším kouskem je malá dětská postel Rookie vyrobená z ratanu. Luis v ní může přes den spát v obývacím pokoji a první měsíce stála vedle naší postele v ložnici,“ dodává Nina.