Přejít k hlavnímu obsahu
Lidé a místa

Herečka Veronika Arichteva si na zahradě zařídila pohádkové letní kino

Info ikona
Herečka Veronika Arichteva si na zahradě zařídila pohádkové letní kino

Jako překvapení pro svého manžela režiséra Bisera Arichteva zařídila usměvavá herečka na jejich zahradě stylové letní kino. Co všechno bylo pro pravou letní pohodu potřeba?

Terezie Benoni | 13. 07. 2021

Nechte se inspirovat sympatickou herečkou, která si zařídila na zahradě dokonalé letní kino. Pro ničím nerušenou pohodu nakonec manželé nepotřebovali super dokonalé promítací plátno a vystačili si s obyčejným prostěradlem a několika dřevěnými kolíčky. Co dalšího je pro promítání pod širým nebem potřeba? Nezapomeňte na pohodlné sezení a ležení. Ideální na zem jsou různé koberce a koberečky, na které dáte polštáře, podsedáky, sedací pufy a deky. Super pohodlné jsou matrace, ze kterých je možné složit křeslo. Letní kino se samozřejmě neobejde bez kvalitního projektoru. Důležité zvolit místo, kde nebudete mít problém s přívodem elektřiny. Kvalitní projektory mají zabudované reproduktory, tak se bez nich obejdete. Dokonalou atmosféru dotvoří různá závěsná světýlka a lucerny. Buď můžete pořídit eletrické, klasické se svíčkou, nebo například LED lucerny a svítící řetězy, které přes den akumulují sluneční energii a po soumraku se samy od sebe rozsvítí. „Je pár věcí, co mi za ten rok a půl fakt chybí a kino s večeří je jedno z nich. Vždycky, když jsem tohle někde viděla, Pinterest je takových romanťáren plnej, tak jsem to hrozně chtěla zažít. Ale nejsem magor, abych s dítětem neustále na noze, vyšvihla takovou boží opičárnu. A ještě jako překvapení. Takže všechny tyhle věcičky dovezl tým z Bonami,“ pochvaluje si Veronika Arichteva podařený večer.

Bez čeho se letní kino neobejde?

Důležité je samozřejmě  občerstvení. Abyste měli vše hezky po ruce, rozmístěte kolem posezení různé odkládací stolky, posloužit mohou i pevné dřevěné krabice, nebo servírovací tácy. A co podávat k filmovému večeru? Klasikou je popcorn, nebo nachos. Jestli dáváte přednost něčemu zdravějšímu, rozhodně nezklame nakrájená zelenina s nějakým dobrým dipem a během horkých večerů osvěží vychlazené nakrájené ovoce. Nezapomeňte také na pitný režim! Abyste nemuseli běhat neustále domů, můžete nápoj umístit do skleněné nádoby s praktickým kohoutkem. Připravit se do ní dá směs nakrájeného ovoce, bylinek a ledu, nebo také alkoholická varianta, když se rozhodnete pro večer bez dětí. A co je ze všeho nejdůležitější? Před pořádáním filmového večírku se nezapomeňte podívat na předpověď počasí a určitě se neztratí ani repelent proti hmyzu. Tak hurá do toho!