Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Lidé a místa

Maringotka může nabídnout luxus za nízké náklady

Info ikona
Maringotka může nabídnout luxus za nízké náklady

Mobilní domky jsou absolutním hitem. Rychlá stavba i nízké náklady inspirují k novým a novým designům. Klasická dřevěná maringotka stojící v anglickém Cornwallu nabízí nečekaný luxus.

Promotion
Terezie Benoni | 1. 12. 2020

Na severním pobřeží Cornwallu můžete navštívit maringotku, která zvenčí vypadá spíš jako luxusní chatka. Ke klasické maringotce totiž byla přistavěna prostorná zastřešená terasa, která i za deštivých dnů poskytuje příjemné posezení. S vybraným francouzským textilem a precizním na míru vyrobeným truhlářským vybavením je tato maringotka důkazem, že i na pár metrech se dá pohodlně žít.
 

Rustikální a romantický interiér

Jestli se bojíte, že život v maringotce může zavánět nějakým provizoriem, tato malá dřevostavba na kolečkách vás rychle z omylu vyvede. Z ložnice s manželskou postelí ve velikosti King vejdete francouzskými dveřmi na terasu s úžasným výhledem do okolní krajiny. Koupelna má nejen sprchu na dešťovou vodu, ale také pohodlnou volně stojící vanu. Na míru vyrobená kuchyňská linka je v tradičním anglickém dekoru typickém pro zdejší rustikální styl bydlení. Nechybí v ní moderní spotřebiče. Interiér je vyladěný do posledního detailu. Na oknech nechybí stahovací záclonky, najdete tu množství knih i dekorací z vintage obchodů, které vám připomínají, že se nacházíte na anglickém venkově.

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion