Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Lidé a místa

Prohlédněte si velkolepý dům Bena Afflecka, kde oslavil svatbu s Jennifer Lopez

Info ikona
Prohlédněte si velkolepý dům Bena Afflecka, kde oslaví svatbu s Jennifer Lopez

Herecký pár, který se před pár týdny tajně vzal v Las Vegas, dodatečně oslavil radostnou událost s rodinou a přáteli v honosném sídle Benna Afflecka poblíž města Savannah v Georgii. Oslava to byla velkolepá, stejně jako samotný dům, který je obklopený 35 hektary půdy.

Terezie Benoni | 22. 08. 2022

Dům Bena Afflecka je pozoruhodnou napodobeninou klasického plantážního domu, které byly typické pro americký jih 19. století. "Velký dům" má celkovou obytnou plochu 557 metrů čtverečních a jeho součástí je veranda s kouzelným výhledem na nedalekou řeku North Newport River. Speciální podlaha z borovicového dřeva, masivní klenuté krby a čtyři metry vysoké stropy dělají z domu skutečnou perlu jižanské architektury. „Tento dům je dokonalou definicí jižanského šarmu,“ říká Richard Moppe z Engel & Völkers. „Díky klasickému vybavení vyzařuje z každého koutu tohoto luxusního sídla vřelost a pohostinnost, které jsou pro americký jih tak typické.“

Galerie: Dům Bena Afflecka
Mohlo by se vám líbit

Soukromé přístaviště i jízdárna

Podél cesty, která vede ze zadní verandy k řece, se nachází odlehlá "letní chata" s velkým krbem, plechovou střechou, kamennou dlažbou a odhalenými trámovými krovy. Slouží především jako letní dům pro hosty a je ideálním místem pro venkovní hostiny a grilování. Z venkovní terasy je výhled na malebné přístaviště u řeky, kde je umístěná replika oblíbené rybářské lodi Ernesta Hemingwaye. Třetí dům, známý jako "Oyster House", má rozlohu přibližně 930 metrů čtverečních a nabízí tři veliké apartmány a pět ložnic s palandami, které byly zachráněné ze starých plachetnic. Celý interiér se nese v rustikálním duchu a nechybí dostatečné zázemí pro děti.

Mohlo by se vám líbit

Veselka se slavnými hosty

Jennifer Lopez (53) a Ben Affleck (50) se sice vzali už v červenci v Las Vegas, nyní se rozhodli pro druhou svatbu, kterou oslavili i se svými blízkými. Jennifer Lopez okouzlila v nádherných šatech od Ralpha Laurena, všichni hosté včetně samotného ženicha oblékli bílou barvu. Na svatbu se hosté sjížděli už od pátku. Na veselku dorazili například herci George Clooney a Matt Damon, režisér Kevin Smith či herecké hvězdy Jane Fonda a Renée Zellweger. Nechyběla ani nejbližší rodina- děti Benna Afflecka a Jennifer Garner (50): dcera Seraphina (13), syn Sam (11) a nejstarší dcera Violet (16). A také ratolesti Jennifer Lopez – dvojčata Max a Emme (14), které má zpěvačka se zpěvákem Marcem Anthonym.

Zdroj informací: Jennifer Ebert (Homes & Gardens, homesandgardens.com), Engel & Völkers, super.cz, Daily Mail