Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Móda

15 důkazů, že španělským princeznám koluje v žilách módní vkus

Info ikona
Princezny

Zatímco o potomcích britské královské rodiny se hovoří ve všech pádech, dcery španělského krále Filipa VI. a královny Letizie bývají často přehlížené. Přitom princezny Leonor a Sofie rostou jako z vody a čím dál tím častěji dokazují, že vytříbený módní styl zdědily po mamince.

Promotion
Promotion
Alžběta Rybářová | 1. 06. 2021

Už dávno neplatí, že nejstylovější královskou rodinu byste našli ve Velké Británii. Naopak, pomyslné módní žezlo získala před několika lety španělská královská rodina v čele s králem Filipem VI., královnou Letizií, patnáctiletou Leonor a čtrnáctiletou Sofií. Právě tato rodinka vypadá pokaždé jako ze žurnálu a ukazuje světu, že královská móda může vypadat stylově, a přesto nenuceně. Královna Letizie navíc patří k ženám, které se nebojí sáhnout po oblečení z „obyčejné“ konfekce, a tak jsou její outfity často složené z kousků, které můžete za rozumnou cenu sehnat v každém druhém obchodním centru.

Umění kombinace

Není pochyb o tom, že princezny Leonor a Sofie zdědily módní vkus po své mamince. Dědičku španělského trůnu Leonor i její mladší sestru Sofii lze často zahlédnout v oblečení, které se vzájemně doplňuje. Důkazem jsou outfity, které princezny v roce 2019 zvolily na předávání prestižních španělských cen. Zatímco Leonor oblékla bílé šaty a barevný kabát s prvky oranžové barvy, Sofie na sobě měla jasně oranžové šaty. Výsledek? Ani jedno módní oko nezůstalo suché!

Nadčasovost především

Urozené sestry, stejně jako jejich maminka, často vsází na nadčasové kousky, které nikdy nevyjdou z módy. A tak jsme princezny mohli vidět třeba v klasickém béžovém trenčkotu, bílých teniskách nebo v oxfordkách. Španělské princezny jsou v první řadě mladé dívky, které mají i jiné než královské starosti. Nikoho tedy nepřekvapí, že s oblibou nosí volnočasové letní šaty. Nelze zapomenout na jejich outfit, který vloni v létě zvolily při procházce po Mallorce. Princezna Leonor na sobě měla světle zelené šaty s potiskem a princezna Sofie zvolila bílý overal. Zmíněné a další outfity urozených princezen najdete v naší galerii. 

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion