Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Horoskopy & Astro

Horoskop: Zjistěte, v čem je vaše dítě výjimečné. Býci jsou nezastavitelní, Lvi vás rozesmějí

Dle astrologie má každé dítě určitou přednost, která náleží k jeho znamení zvěrokruhu. Zjistěte, v čem vyniká vaše dítě. Bude to pracovitost, cílevědomost, empatie nebo jiná vlastnost? Jaký potenciál se v něm ukrývá?

Eva Slachová | 31. 05. 2023

Beran

Máte doma malého „Beránka“? Pak musíte počítat s tím, že bude chtít být vždy ve všem první, toto znamení je nesmírně ambiciózní. Berani také bývají skvělými lídry, už od malička jsou to rození šéfové, kteří mají zároveň i organizační talent a skvělé přesvědčovací schopnosti.

Býk

Na Býcích je obdivuhodné, jak neuvěřitelně houževnatí jsou. Už jako malí jsou doslova nezastavitelní, pokud si něco usmyslí, jdou si za tím. Nikdy se nevzdávají. Jednou z nich vyrostou silné osobnosti, které se ničeho nezaleknou.

Blíženci

S Blíženci se člověk nikdy nenudí, a to samozřejmě platí i pro děti. Jsou velmi komunikativní a mnohdy vám může při hovoru s nimi připadat, že se spíše bavíte s dospělým člověkem. Jsou také velmi vtipní a neuvěřitelně rychle se učí.

Mohlo by se vám líbit

Bydlení podle horoskopu! Víme, co které znamení potřebuje ke štěstí

Máte rádi pořádek, eleganci, nebo potřebujete především útulný domov? Napoví to o vás datum narození a znamení zvěrokruhu, ve kterém jste se narodili. Jak je to s vašimi blízkými?
marianne.cz

Rak

Malí Raci jsou skuteční parťáci, kteří vám dovedou zlepšit náladu, když se cítíte pod psa. Už od malička mají silně rozvinutou empatii, tudíž jsou velmi vnímaví. Také mívají skvělou intuici, dejte na jejich rady, vyplatí se to.

Lev

Lev už se v dětství nerad nechává zastínit. Toto znamení od malička touží strhnout na sebe veškerou pozornost. Jsou to rození baviči, se kterými je spousta legrace. Mívají vždy dobrou náladu a jsou velmi veselí. Rovněž jsou to silné osobnosti, které si už jako děti prosazují svoje zájmy.

Panna

Panny jsou už v dětství perfekcionisté. Počítejte s tím, že budou chtít mít vše dokonale seřazené a zorganizované, to je jejich parketa. Jsou skutečně velmi dobří v práci, která vyžaduje smysl pro detail. Také tyto děti bývají velmi chytré a dobře se učí.

Váhy

Toto znamení má skvělý vkus. Už jako malé se Váhy oblékají velmi stylově a dovedou vám poradit i s uspořádáním prostoru v domě. Jsou také upřímné a komunikativní. V neposlední řadě bývají mimořádně inteligentní.

Štír

Štír je velmi cílevědomý, a to se projevuje už u dětí narozených v tomto znamení. Zároveň jsou Štíři také empatičtí a uvědomělí. Už jako děti mají silně rozvinutou intuici a empatii. Výjimečná je jejich houževnatost, pokud o něco skutečně stojí, tohoto cíle dříve či později dosáhnou.

Mohlo by se vám líbit

I skvělí rodiče chybují: Zjistěte, zda neděláte některé z věcí, které snižují sebevědomí dětí

Můžete být milující rodiče, kteří se snaží dělat všechno správně. A i tak možná praktikujete něco, čím můžete snižovat sebevědomí svých dětí, nebo zapříčinit, že si tolik nevěří. Jedná se přitom o věci, která můžete dělat s dobrým úmyslem – jako když je nadměrně chráníte.
marianne.cz

Střelec

Střelci bývají malí zvědaví dobrodruzi, kteří rádi experimentují se vším, co najdou. Ničeho se nebojí a jsou také velmi zábavní. Svými vtípky baví ostatní děti i dospělé. Také se rádi učí a bývají to skvělí studenti.

Kozoroh

Kozoroh je nejpracovitějším znamením zvěrokruhu, a to se projevuje už v dětství. Děti narozené v tomto znamení se rádi učí, jsou to puntičkáři a velcí dříči. Bývají vyspělejší než jejich vrstevníci a nechybí jim samostatnost. Rovněž jsou inteligentní a šikovní.

Vodnář

Děti – Vodnáři bývají velmi kreativní, vynalézaví a mají také velkou představivost. Baví je experimentovat a vynikají v tom, že dovedou najít zajímavá řešení všemožných problémů. Od malička mívají zdravé sebevědomí a jsou rovněž velmi samostatní.

Ryby

Děti narozené ve znamení Ryb bývají nesmírně laskavé, hodné a empatické, a tím pádem i oblíbené v kolektivu. Vždy ostatním pomohou a poradí. Jejich velkou předností je všímavost, jsou to detailisté. Navíc mají také skvělou představivost.

Zdroj článku
Marianne je i na socialních sítích: Rozhovory s osobnostmi

Související články

Rodina a děti
Kdy začít učit dítě jezdit na kole?

Kdy začít učit dítě jezdit na kole?

Dům
Před a po: Původní zchátralá vilka se po rekonstrukci proměnila v elegantní rodinné sídlo

Před a po: Původní zchátralá vilka se po rekonstrukci proměnila v elegantní rodinné sídlo

Byt
Fascinující proměna: Posuvnou stěnou proměnili miniaturní garsonku na 3+1

Fascinující proměna: Posuvnou stěnou proměnili miniaturní garsonku na 3+1

Řemesla
Vesnické hospody sloužily k setkávání. Účel jejich zřizování byl ale původně jiný

Vesnické hospody sloužily k setkávání. Účel jejich zřizování byl ale původně jiný