Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Horoskopy & Astro

Velký horoskop na duben: Býky čeká drama ve vztazích, Rybám bude nejlépe v přírodě. Co nový měsíc připravil vašemu znamení zvěrokruhu?

Duben bude první měsíc, kdy vstoupí planeta transformace Pluto do znamení Vodnáře. Jisté změny čekají téměř všechna znamení zvěrokruhu. Budou se týkat hodně pracovního života. Na první pohled mohou být nenápadné, mohou ale odstartovat nové životní kapitoly. Konjunkce planet je veskrze příznivá a optimismus je na místě.

Zuzana Heralová | 31. 03. 2023

Beran

Přemýšlíte-li o změně práce, jste bez zaměstnání a hledáte si místo, nebo jen chcete zlepšit svoje pracovní znalosti a dovednosti, je pro to ideální doba. Udělejte si čas na analýzu toho, co od své kariéry chcete. Zároveň si naplánujte, jak těchto cílů dosáhnout. A poslouchejte také svoji intuici. V osobním životě to může být tento měsíc trochu náročnější. Vztahy mohou být napjaté a můžete se cítit podrážděnější než obvykle.

Býk

Duben by mohl přinést určité dramatické situace do vašich vztahů. Do hry se může vrátit váš bývalý partner nebo se budete muset vypořádat se žárlivostí toho současného. Pamatujte, že je to jen dočasné a zachovejte si klidnou mysl. Nepodnikejte žádná zásadní rozhodnutí. V profesní oblasti se budete cítit sebevědoměji a optimističtěji. Je to skvělá doba pro zahájení nových projektů. Jen si dejte pozor, abyste se příliš nezavázali.

Blíženci

V následujícím období vás čeká velká introspekce. Vaše myšlenky budou utíkat k vaší podstatě, budete mít tendence přemýšlet o svém životě a o svém místě a úloze na světě. Přijměte tento stav a důvěřujte své intuici. Může to být totiž velice pozitivní a produktivní proces. V tomto období vás také mohou přitahovat klidnější a osamělejší činnosti. Může to být dobrá příležitost k prozkoumání vaší kreativity.

Mohlo by se vám líbit

Tajemství šťastných párů...opravdu existuje?

Znáte je. Jsou spolu desítky let, a přesto se na procházce drží za ruce, a když se na sebe podívají, je to víc než jasné: tihle dva se prostě mají rádi. Mají jen kliku, nebo dělají něco jinak než my?
marianne.cz

Rak

Nyní je pro vás důležitá kariéra a budování image, což s sebou přináší i odhodlání udělat dobrý dojem. Nastává vhodná doba pro navazování kontaktů a budování vztahů s lidmi na vedoucích pozicích. Měli byste být sebevědomí a asertivní, ale ne agresivní. Tento měsíc se budete také zajímat o svůj milostný život. Pokud jste nezadaní, možná jste připraveni najít někoho výjimečného. Pokud jste zadaní, budete se více citově vázat.

Lev

Čekejte nové pracovní příležitosti, které vás mohou kariérně posunout výš. Pokud pracujete na nějakých projektech, zaznamenáte určitý progres, případně se vám věci povede úspěšně dokončit. Podobně jako u Raků i vás čekají setkání s novými lidmi, kteří mohou hrát důležitou roli v rozvoji vaší kariéry. Může se také naskytnout příležitost převzít větší zodpovědnost nebo být v práci povýšen. V osobním životě se snažte naplánovat více času pro svého partnera nebo obecně vaše blízké.

Panna

Můžete si klást vysoké cíle a tvrdě pracovat na jejich dosažení. Možná budete muset vynaložit trochu více úsilí, abyste se prosadili, ale nakonec to bude stát za to! Buďte realističtí a zůstaňte soustředění. Pak budete schopni dosáhnout všeho, co jste si naplánovali. Je také vhodná doba zaměřit se na své vztahy a partnerství. Jste spokojeni, nebo už delší dobu přehlížíte určité problémy? Možná je čas nalít si čistého vína a věci začít v klidu řešit.

Mohlo by se vám líbit

Proč moudré ženy nežárlí? Naučte se tuto emoci vnímat správně a změní se vám život

Žárlivost je velmi nepříjemná emoce, která s sebou přináší pocity hněvu, méněcennosti a smutku. Když se nad tím člověk zamyslí, je tedy žárlivost víceméně velmi hloupá a zbytečná emoce, přesto si ji někdy člověk nedokáže odpustit. Žárlivost je však především velmi negativním prvkem ve vztahu a v extrémních případech může vést ke konci vztahu nebo dokonce k tragédii. Moudré ženy vědí, že žárlivost jim nic dobrého nepřinese, a mají hned několik způsobů, jak se žárlivosti nepodvolit.
marianne.cz

Váhy

V první polovině měsíce se vám podaří uzavřít jak soukromé, tak i pracovní záležitosti, které už dlouho řešíte. Udělejte si malou inventuru v životě a ujasněte si, kde si přejete udělat nějaké změny. Teď je pro ně vhodná doba. Zaměřte se i na své finance, zhodnoťte své příjmy a hlavně výdaje, promyslete, zda si odkládáte dost peněz stranou. Konec dubna vám přinese větší motivaci a energii, která se odrazí i v partnerských vztazích.

Štír

Duben pro vás bude vzrušujícím obdobím, které přinese spoustu dobrodružství a romantiky. Dostanete šanci začít znovu v jakékoli oblasti vašeho života. Můžete se cítit mimořádně odvážně a sebevědomě, tak toho využijte ve svůj prospěch! Pokud jste nezadaní, je velká pravděpodobnost, že potkáte někoho výjimečného. A pokud již ve vztahu jste, budete cítit soulad a souznění.

Střelec

Pokud se v poslední době cítíte zaseknutí v zajetých kolejích, je ideální čas se z nich vymanit a začít znovu. První polovina měsíce je obzvláště příznivá pro provádění pozitivních změn ve vašem životě. Budete mít spoustu energie a nadšení pro cokoli, do čeho se nyní pustíte, a tak si jděte s důvěrou za svými cíli. Konec dubna by mohl přinést některé náročné aspekty, ale nedovolte, aby vám to zabránilo užívat si všeho dobrého.

Mohlo by se vám líbit

KVÍZ: Vyznáte se v jarních květinách?

Jaro se blíží. To znamená, že zanedlouho všude kolem nás budou barevné květiny. Dokážete určit, o jaké se jedná? To si můžete otestovat v našem kvízu.
marianne.cz

Kozoroh

V toto měsíci pro vás bude prvořadá kariéra. Ne snad že byste toužili po změně, ale bude důležité zaměřit se na dotažení stávajících projektů, což vás časově dost vytíží. Co se týče vašeho osobního života, může být situace o něco klidnější než obvykle. Využijte toho pro sebe. Dělejte věci, co vás naplňují. Buďte méně na sociálních sítích, vzpomeňte si na to, co vás bavilo, když jste byli mladší.

Vodnář

Pokud se v poslední době cítíte zaseknutí, využijte toto období k promyšlení nových nápadů. Vystupte ze své komfortní zóny a zkuste něco nového. Nikdy nevíte, co vás může inspirovat! Co se týče vašeho milostného života, tento měsíc bude trochu nevyrovnaný. V některé dny budete na vrcholu štěstí, jindy se propadnete do beznaděje. Zkuste své vztahy chvíli nehodnotit a přijměte, že vše, co se děje, je v tuto chvíli pro vás správně.

Ryby

Budete mít tendenci všechno analyzovat a řešit, „co by kdyby“. Plně to odpovídá povaze vašeho znamení, ale zkuste se na věci podívat trochu s odstupem a nechte je plynout. Čas už nevrátíte, dívejte se do budoucna s pozitivními myšlenkami. V tomto měsíci se také snažte pečovat o své tělo. Dopřejte si dost odpočinku, odlehčete jídelníček a buďte více v přírodě, kde načerpáte novou energii. Sami sebe dávejte na první místo.

Zdroj článku

Související články

Zábava
Horoskop od 22. července 2024: Býci by si měli ověřovat informace, Blíženci se soustředit na úspěch

Horoskop od 22. července 2024: Býci by si měli ověřovat informace, Blíženci se soustředit na úspěch

Zábava
Horoskop od 15. července 2024: Kozorozi mají nepolevovat v úsilí, Štíři vyhledat samotu

Horoskop od 15. července 2024: Kozorozi mají nepolevovat v úsilí, Štíři vyhledat samotu

Zábava
Horoskop od 8. července: Lvi mají hledat zdroj své nejistoty, Ryby sebrat odvahu a jednat

Horoskop od 8. července: Lvi mají hledat zdroj své nejistoty, Ryby sebrat odvahu a jednat

Zábava
Horoskop na červenec: Blíženci půjdou štěstí naproti, Raci mají vážit slova

Horoskop na červenec: Blíženci půjdou štěstí naproti, Raci mají vážit slova