Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Venkov a styl

Dopis čtenářům od šéfredaktorky Marianne Venkov & styl

Milé čtenářky, milí čtenáři, celá republika se v důsledku pandemie koronaviru ocitla v částečné karanténě, nic ale nebrání tomu, aby váš oblíbený časopis Venkov & styl pravidelně vycházel a dal vám tak možnost na chvilku zapomenout na (ne)všední starosti!

Promotion
Promotion
Eva Všetíčková | 14. 03. 2020

Máme pro vás nyní nabídku, která vám, věřím, udělá radost! S ohledem na bezpečnost nemusíte vyrazit do trafiky (přestože ty podle oficiálních zpráv zůstávají nadále otevřené). Aktuální březnové číslo si můžete objednat za stejnou cenu jako na stánku S DORUČENÍM ZDARMA AŽ K VÁM DO SCHRÁNKY. Tato možnost platí pouze pro doručení v ČR. 

Aktuální číslo objednáte zde: https://mariannevenkovastyl.predplatsi.cz/o-venkov-a-styl?product_id=1405 

Nabídka platí i pro čísla následující. To dubnové odešlo na konci týdne do tiskárny a oficiálně vyjde 26. března a právě v ten den si jej můžete objednat online na stejném odkazu. 

Předplatitelé budou i nadále dostávat časopis do schránky den či dva před oficiálním vydáním. 

S celou redakcí vám přejeme, aby časopis Venkov & styl, který vyzdvihuje české tradice, řemeslo a dary přírody, byl vaším milým společníkem pro volné chvíle. Nezapomínejme na vzájemnou podporu a užívejme si příležitost být více sami se sebou i s rodinou, již jsme nečekaně dostali. 

Hodně zdraví a klidu nám všem!

Hezké dny,

Tereza Aratiković

šéfredaktorka

Tereza Aratikovic

 

 

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion