Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Venkov & styl

Kamenná stodola se proměnila v dokonalý mini domek tak akorát pro dva

Info ikona
Z malé stodoly dokonalý tiny house

Jen půl hodiny cesty od irského Dublinu se nachází venkov, kterému kralují staleté kamenné stavby. Na dvoře jedné takové usedlosti majitel proměnil starou stodolu v dokonalé útočiště před hektickým světem.

Terezie Benoni | 8. 08. 2022

Crows Hermitage se nachází v klidné vesnici Ardcath v hrabství Meath, na okraji rušného přístavního města Drogheda. Jen 30 minut jízdy od Dublinu se otevírá brána do nádherného údolí Boyne, jedné z nejkrásnějších a nejzajímavějších oblastí Irska. Vkusně přestavěná kamenná stodola s výhledem na ruiny opatství z třináctého století je umístěná ve vzrostlé zahradě. Unikátní romantický domek je tak akorát dělaný na strávení poklidného víkendu ve dvou.
 

Mohlo by se vám líbit
Galerie: Několik staletí stará stodola se proměnila v malý domek

Minidomek je pro dva ideální

V tomto malém romantickém domku najdete vše, co potřebuje. V přízemí je malý obyváček s kuchyní, koupelnou a kamny na dřevo. V mezaninu je pak útulná ložnice, ze které je úžasný výhled do okolní zahrady. Stodola byla přestavěna v roce 2008. Staré kamenné zdi zůstaly odkryté a původní dubové trámy stačilo pouze nově zbrousit. Dobové prvky byly doplněné o moderní vybavení. V kuchyni proto nechybí nic nechybí. Stodola je samostatně stojící kamenná budova umístěná v areálu venkovského domu majitele a slouží k pronájmu nebo majitelům jako domek pro hosty.

Zdroj informací: Crows' Hermitage, Airbnb (airbnb.cz)

Mohlo by se vám líbit