Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Venkov a styl

Nový Venkov&styl je právě v prodeji!

nové číslo Venkova & stylu v prodeji

Jaro už je tady nejen podle kalendáře a ruku v ruce s ním přichází na stánky také nový Venkov & styl, plný hezkého čtení, krásných fotografií i tipů, co v tomto období podniknout.

Promotion
Eva Všetíčková | 25. 03. 2019

V první řadě vydat se do přírody a těšit se z prvních jarních kvítků, kterých jsou už na některých místech hotové koberce. Ukážeme vám, kde na ně narazíte nejsnáz. Možná při některé z takových procházek zaslechnete i nezaměnitelné kukání nebo se na stromě mihne veverka. Také o těchto zvířátkách se dočtete v aktuálním Venkově. A nejen o nich. 

Pozveme vás na návštěvu do zrekonstruovaného domku přilepeného na skále, v němž bydlí sympatická mladá rodina i do strážnického skanzenu, což bude v předvelikonočním období krásný zážitek pro celou rodinu. Své umění tam předvádějí moravské malérečky kraslic, o kterých si také můžete  přečíst  a další tradiční řemesla i folklorní soubory a příjemně se tak naladíte na svátky jara.

Najdete tu inspiraci jak si ozdobit velikonoční stůl a zabavíte děti vyráběním papírových ozdob. 

Na své si přijdou samozřejmě taky milovníci dobrého jídla, zahrady i cestování, které  tentokrát nabídne putování za znovuopravenými studánkami nebo po zajímavých venkovských vilách. Jarní vydání Venkova & stylu prostě musíte mít!

Jarní vydání časopisu Venkov&sty pořídíte zde.

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion