Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

5 vztahových lekcí, které nás naučil Sex ve městě

Jak název tohoto snímku napovídá a jak každý jeho fanoušek může říci, vztahy jsou hlavním tématem Sexu ve městě. Carrie o nich psala své sloupky a řešila je, ať už byla zrovna zadaná, či nezadaná. Díky ní a dalším třem hrdinkám seriálu jsme se toho o nich tak spoustu naučili. My bychom vám rádi shrnuli několik jejich zásadních lekcí.

Tereza Čaladi | 22. 06. 2023

Dnes vychází druhá část pokračování Sexu ve městě – And Just Like That… Tento ikonický seriál nás toho naučil mnoho o módě; mnoho o tom, co je vhodné pít v pátek večer či při jakékoliv jiné příležitosti (ano, Cosmopolitan); ale především nás toho naučil mnoho o vztazích. Zde je 5 věcí, které bychom z tohoto seznamu chtěli zdůraznit.

1. „Ten pravý“ není vždy „ten pravý“

Snadno se může stát, že se zamotáme do nového románku v domnění, že osoba, se kterou chodíme, je „ten pravý“. Ale někdy má život jiné plány. Charlotte byla přesvědčená, že Trey je její rytíř na bílém koni a nakonec skončila se svým rozvodovým právníkem Harrym. Osud jednoduše někdy dělá zajímavé kotrmelce. Carrie se s panem Božským přeci jen také několikrát rozešla a zase sešla. Navíc tu je na místě otázka – byl on skutečně „tím pravým“?

2. Vzhled není všechno

Vztah Harryho a Charlotte nás naučil, že někdy můžeme najít romantiku na nejméně pravděpodobném místě. Vzhled rozhodně není všechno a často je to něčí osobnost, která udělá trvalý dojem. O Charlotte lze jednoznačně říct, že toho „svého pravého“ partnera našla.

Mohlo by se vám líbit

Sex ve městě se vrací: Připomeňte si nesmrtelné outfity Carrie a jejích kamarádek

Už 22. června přistane na streamovací platformě pokračování seriálu And Just Like That. Čekání na premiéru druhé řady seriálu, ve kterém se opět objeví Carrie, Charlotta a Miranda, si zatím můžeme zkrátit prohlížením těch nejlegendárnějších outfitů z původního seriálu Sex ve městě.
marianne.cz

3. Někdy je v pořádku odpustit a zapomenout

Vztahy mohou vypadat jednoduše, ale občas jsou komplikované a pro lásku jsou často zapotřebí určité oběti. Mirandu nelze obdivovat více, než když v prvním filmu Sex ve městě zjistila, že ji Steve podvedl, ale ona si uvědomila, že ho miluje, a chtěla s ním být, ať se děje cokoliv. Naučila nás tak, že někdy je v pořádku nechat své srdce ovládat svou hlavu.

4.  Vždy dejte sebe na první místo

Tyto ženy nás zároveň naučily, že starat se o svého partnera je v pořádku...ale stejně tak je naprosto v pořádku dát na první místo sebe. To nám Samantha ukázala, když se rozešla se svým dokonalým a vysněným Smithem Gerardem.

5. Seznamování je vyčerpávající, ale stojí za to

Životní styl Carrie a jejích kamarádek, který provází všechny série Sexu ve městě, zahrnuje spoustu rande. Chodit na rande, udržovat svůj další – přátelský – sociální život a k tomu si vydělávat je jednoduše vyčerpávající. Jak jsme ale mohli u všech z nich vidět, stojí za to vytrvat.

Bonusová rada: Je důležité hledat svého životního partnera, ale nikdy byste neměli zapomínat na své přátele

Pravděpodobně nejdůležitější vztahovou radou, kterou nás seriál naučil, je, že někdy jsou vaši přátelé opravdu vše, co potřebujete. Muži mohou přicházet a odcházet, ale vaše kamarádky a kamarádi zůstávají po vašem boku celý život.

Mohlo by se vám líbit

Sex ve měste je zpět. Budou Carrie, Miranda a Charlotte opět udávat módní trendy?

„Mám ráda své peníze tam, kde na ně vidím. Jak mi visí ve skříni,“ prohlásila Carrie Bradshaw v seriálu, který měl premiéru již před 23 lety. Pokud jste zvědaví, co jí visí ve skříni v roce 2021, nahlédněte do zákulisí natáčení pokračování Sexu ve městě.
marianne.cz
Citáty o vztazích ze Sexu ve městě
Zdroj článku

Související články

Životní styl
Proč starší ženy často chtějí mladšího partnera? Jedním z důvodů je nová energie a touha po změně

Proč starší ženy často chtějí mladšího partnera? Jedním z důvodů je nová energie a touha po změně

Zábava
Kvíz: Vyznáte se dobře v mužích Carrie Bradshaw? Zjistěte, zda víte, před kým upřednostnila pana Božského

Kvíz: Vyznáte se dobře v mužích Carrie Bradshaw? Zjistěte, zda víte, před kým upřednostnila pana Božského

Rodina a děti
Jak udržet ve vztahu jiskru a posílit intimitu a romantiku? Stačí se řídit několika snadnými tipy

Jak udržet ve vztahu jiskru a posílit intimitu a romantiku? Stačí se řídit několika snadnými tipy

Dobrý nápad
Babské rady proti komárům: Potřete se šalvějí a dají vám pokoj

Babské rady proti komárům: Potřete se šalvějí a dají vám pokoj