Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Roztomilost sama aneb Už sledujete psí influencery?

Sociální sítě se staly nedílnou součástí našeho života. Sledujeme na nich přátele, influencery, mediální domy i oblíbené celebrity (vlastně i ty neoblíbené). Pokud ale máte pocit, že vám poslední dobou sociální sítě nic zajímavého nepřináší, pak pravděpodobně nesledujete psí influencery.

Říkal někdo, že Instagram je jenom pro lidi? Nejlepší přátelé člověka dokazují, že se na této sociální síti cítí jako ryba ve vodě. Není tedy divu, že čím dál tím více pejskařů zakládá svému mazlíčkovi Instagram, na kterém sdílí všední slasti i strasti psího života. Pokud chcete svůj Instagram obohatit o roztomilejší obsah, pak není nic jednoduššího, než sledovat právě psí profily

Mohlo by se vám líbit

Corgi, kokršpanělé i mopsíci! Na jaká psí plemena nedá královská rodina dopustit?

Pes je nejlepší přítel člověka. To dobře ví i britská královská rodina, která od nepaměti má po svém boku právě čtyřnohého přítele. Například královna Alžběta II. nedá dopustit na rasu corgi, naopak princ William s Kate zbožňují černé kokršpaněly. A jaká další plemena vládnou svými tlapkami v Buckinghamském paláci?
marianne.cz

@dogsworkingfromhome 

Slovíčko home office se stalo nedílnou součástí našeho života. Pokud si ale sobecky myslíte, že práce z domova trápí jenom lidi, pak jste na omylu. I psi "musí" otevřít notebook, nalít si silnou černou kávu a splnit všechno, co šéf vyžaduje. Tento scénář alespoň naznačuje instagramový profil @dogsworkingfromhome, který zachycuje psí mazlíčky na home officu. 

@rupert_the_bear_and_friends

Zatímco předchozí profil sdružuje mnoho psích ras, profil @rupert_the_bear_and_friends patří profesionálnímu psímu influencerovi. Rupert the Bear není v byznysu žádným nováčkem, naopak má za sebou již mnoho kampaní pro světoznámé firmy. Aktuálně pracuje jako psí model a jako správný influencer nabízí svým sledujícím i slevové "kódíky". Tomu se říká psí kariéra!

Zobrazit příspěvek na Instagramu

@jiffpom

Díru do instagramového světa udělal také psík Jiff, který se může pochlubit téměř 10 miliony followers. Roztomilý psík, který svým vzhledem připomíná spíše plyšáka, spolupracuje s mnoha značkami a patří mezi opravdové psí celebrity. Nutno podotknout, že Jiff nechce usnout na vavřínech, a tak v současné době natáčí videa Reels (instagramová verze TikToku). 

@the_blueboys

Patříte k milovníkům stafordširských teriérů? Pak si rychle najděte profil @the_blueboys, za kterým se skrývá Dazzy a Philly, dva krásní stafordíci z Austrálie. I když zatím nejsou tak známí jako jejich předchozí kolegové, už teď mají našlápnuto ke skvělé influencerské kariéře. Jejich fotky jsou totiž pastvou pro oči. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

@tunameltsmyheart

Kdo by neznal Tunu? Možná tento pejsek nevyhraje soutěž krásy, přesto si člověka ihned získá svým kukučem a především roztomilým chrupem. Pokud chcete rozradostnit svůj den, rozhodně sledujte Tunův Instagram. Tohle psisko je ztělesněním léku na špatnou náladu. 

@berta.the.frenchie

A to nejlepší na závěr! Na Instagramu řádí také naši redakční psíci. Konkrétně francouzský buldoček Berta je modelkou tělem i duší, a tak ji na Instagramu nejčastěji naleznete ve slušivém oblečku v náručí on-line editorky Karolíny nebo při oblíbené činnosti - odpočinku. 

Zdroj: autorský článek

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

5 zdravotních benefitů, které přináší život s domácím mazlíčkem

Zatímco kocour se prochází po klávesnici počítače, pes štěká u vaší nohy a nenápadně vám podsouvá hračku. Potlačte v sobě první náznaky nervozity a raději domácím mazlíčkům věnujte chvilku pozornosti, o kterou vás žádají. Uvidíte, že pár minut mazlení se pozitivně promítne na vašem zdraví.
marianne.cz
psi

Související články

Dobrý nápad
V horku psa studenou vodou nepolévejte. Hrozí mu teplotní šok

V horku psa studenou vodou nepolévejte. Hrozí mu teplotní šok

Dobrý nápad
KVÍZ: Vesničko má středisková je filmová klasika. Vyzkoušejte, zda ji dobře znáte

KVÍZ: Vesničko má středisková je filmová klasika. Vyzkoušejte, zda ji dobře znáte

Krása
Jak se (ne)líčit do letadla: Zjistěte, proč zde může make-up pleti spíše uškodit

Jak se (ne)líčit do letadla: Zjistěte, proč zde může make-up pleti spíše uškodit

Dům
Vilu postavili holýma rukama: Podařilo se jim vytvořit dokonalé místo pro odpočinek a relaxaci

Vilu postavili holýma rukama: Podařilo se jim vytvořit dokonalé místo pro odpočinek a relaxaci