Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Blake Lively a Ryan Reynolds: Nedávno přivítali čtvrtého potomka a jsou šťastně zadaní už více jak dekádu. Jak to dělají?

Blake Lively a Ryan Reynolds jsou živoucím důkazem toho, že jiskra dokáže vydržet i v dlouhodobých vztazích. V září totiž oslaví 11. výročí svatby. Za tu dobu se jejich rodina přitom rozrostla o čtyři další členy. Podívejte se s námi, jak to celé začalo i na to, jaký je podle nás jejich recept na šťastné manželství.

Tereza Čaladi | 24. 05. 2023

Časová osa vztahu Blake Lively a Ryana Reynoldse

Rok 2010Poprvé se potkali, a to na natáčení snímku Green Lantern. V tu dobu ale jejich srdce patřilo někomu jinému. Ryan Reynolds byl ženatý se Scarlett Johansson a Blake Lively randila s hvězdou seriálu Super Drbna Pennem Badgleyem.

Podzim 2011 – V této době byli již oba single a vyrazili na dvojité rande jako kamarádi. Blake tam byla s jiným mužem a já s jinou ženou. Muselo to pro ně být to nejtrapnější rande, protože jsme byli s Blake jako dva ohňostroje,“ vzpomínal na vzájemné jiskření Ryan Reynolds v rozhovoru pro Entertainment Weekly.

Září 2012 – A byla svatba! Tajná… Své „ano“ si řekli v Jižní Karolíně.

Prosinec 2014 – Narodilo se jim první dítě – holčička James.

Říjen 2016 – Narození druhé dcerky – Inez.

Prosinec 2016 – Celá rodina se objevila na červeném koberci v Hollywoodu, když byla Ryanu Reynoldsovi udělena hvězda na Hollywoodském chodníku slávy. Toto byl pro jejich fanoušky velice vzácný okamžik, jelikož se málokdy objevují na veřejnosti se svými dětmi.

Říjen 2019 – Na svět přivítali Betty Reynolds.

2021 – Oslavují desetileté výročí od svého prvního rande. A to v restauraci v Bostonu (O Ya), kde ho měli.

Květen 2022 – Jeden z jejich slavných momentů na červeném koberci, když vystoupili jako spolupředsedající Met Gala a Blake na sobě měla nezapomenutelné Versace šaty, jejichž vzhled se v jednu chvíli proměnil z bronzové na zelenou.

12. února 2023 – Páru se narodil čtvrtý potomek. Jeho pohlaví ani jméno ale zatím neznáme. I u předchozích dětí si s vyzrazením těchto informací dávali na čas.

Mohlo by se vám líbit

Modré vlasy, třpytivé róby i návrat Johnnyho Deppa. Co přinesl červený koberec v Cannes?

Filmový festival v Cannes je v plném proudu a potrvá až do soboty. Jako každý rok jsou všichni zvědaví nejen na promítané filmy, z nichž některé budeme brzy vídat i v českých kinech, ale stěžejní roli hraje také pověstný červený koberec. Na něm letos v úchvatných róbách nechybí herečky Cate Blanchett, Elle Fanning, Natalie Portman, Uma Thurnam či Helen Mirren nebo modelky Naomi Campbell a Karlie Kloss, ale zazářil i Johnny Depp při uvedení francouzského snímku Jeanne du Barry – Králova milenka, kde ztvárňuje postavu Ludvíka XV.
marianne.cz

Recept na šťastný vztah

No a jak je možné, že vedle sebe tak září? Podle nás je to kromě jejich velké lásky i humor, který spolu sdílí. Tento pár je totiž proslulý tím, že si ze sebe na sociálních sítích, ale i v různých rozhovorech, utahuje. Pravidelně to dělají například na svoje narozeniny. V roce 2016 napsal Reynolds na Twitter: „Chci jen popřát Billymu Rayi Cyrusovi ty nejvíce speciální a kouzelné narozeniny. Miluji tě celým svým srdcem. Jo a taky všechno nejlepší k narozeninám mé ženě.“ O rok později mu to Blake Lively vrátila, když na jeho narozeniny nasdílela fotku, na níž je Ryan Gosling, a pouze v pozadí její muž, Ryan Reynolds, a k tomu napsala: „Happy birthday, baby.“

Ale zároveň o sobě mluví i krásně, jako když na podzim roku 2022 přednesla Blake Lively dojemný proslov, který vnesl slzy do očí i jejímu věčnému vtipálkovi: „Teď jsem jeho domovem já a naše holčičky. A stejně jako ten devatenáctiletý kluk uhání domů. Ať už je to přes půlku světa, nebo ze schůzky přes ulici, vždy spěchá domů,“ zahájila projev. „Tatínek, namočený v blátě, falešné krvi, skutečné krvi, jizvách od protéz, superhrdinských oblecích, stepařských botách nebo klaunském make-upu, se vždy vrací domů. A ten chlap se řítí zpět do svého skutečného života tak, jak jsem ještě nikoho nikdy neviděla, zvláště ne někoho, kdo je schopen být tak zapálený pro svou práci,“ pokračovala. „Dokáže být pro všechny vším. Je to nejpřítomnější člověk, kterého kdy potkáte. A ano, ve své práci dokáže kouzlit, ale panečku, jaká kouzla dokáže ve svém skutečném životě! A moje holky vědí, o čem mluvím. (Ahoj, JJ.) Domov je tam, kde je srdce, a proto dává tolik ze svého srdce nám doma,“ zakončila.

Láska, která je vidět už jen z fotek
Mohlo by se vám líbit

KVÍZ: Jak dobře znáte hollywoodské herce a herečky?

Mnoho lidí ví o vztazích, dětech a celkově životě svých oblíbených herců a hereček pomalu více než o svých známých. A není se čemu divit. V dnešní době se o nich pouze nepíše, ale můžete je sledovat i na sociálních sítích. Patříte mezi tyto jedince? Kolik toho víte, si můžete ověřit v našem kvízu.
marianne.cz
Zdroj článku

Související články

Krása
Nejkrásnější šperky z KVIFF: Filmovému festivalu v roce 2024 dominovala elegance a noblesa

Nejkrásnější šperky z KVIFF: Filmovému festivalu v roce 2024 dominovala elegance a noblesa

Krása
Plážové vlny, okouzlující drdoly a sexy ofiny: Top účesy, které zdobí červený koberec na MFF v Karlových Varech

Plážové vlny, okouzlující drdoly a sexy ofiny: Top účesy, které zdobí červený koberec na MFF v Karlových Varech

Životní styl
Soutěžící Ivka z MasterChef 2020: Sport a vaření jdou dohromady, mlsat se dá i zdravě

Soutěžící Ivka z MasterChef 2020: Sport a vaření jdou dohromady, mlsat se dá i zdravě

Lidé a místa
Jiří Langmajer, Kovy i TMBK: Jejich pracovny, které jsme exkluzivně navštívili, nás nadchly

Jiří Langmajer, Kovy i TMBK: Jejich pracovny, které jsme exkluzivně navštívili, nás nadchly