Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Co vás čeká v Marianne Lounges během jarních Dnů Marianne?

Přijďte si během Dnů Marianne odpočinout a načerpat nové síly do Marianne Lounges, kde vás za nákupy odměníme krásnými dárky, včetně nové růžové tašky Dny Marianne s překvapením.

Víme, že pro mnoho z vás nejsou Dny Marianne pouze nákupní akcí, ale příjemným společenským zážitkem, který si užíváte s kamarádkami, maminkou, sestrou nebo klidně i sama se sebou. Zároveň je to často i slušný sportovní výkon. "Oběhat" všechny obchody, kde chcete využít slevové kuponky, chce pořádnou fyzičku a přesně z toho důvodu jsou tu Marianne Lounges hned v 8 obchodních centrech v Česku a v jednom na Slovensku. Přijďte si odpočinout, načerpat nové síly a vyzvednout si hodnotné dárky za vaše nákupy. A pozor, nezapomeňte si vyzvednout i tašku Dny Marianne, která letos skrývá mnoho vzorečků a dárků!

A pokud jste nesehnali dubnová vydání časopisů Marianne a Marianne Bydlení se slevovými kupony, ve všech Marianne Loungích budou k dispizici.

Kde Marianne Lounges najdete?

Praha

  • Metropole Zličín, Praha 5
  • Centrum Černý Most, Praha 9
  • Westfield Chodov, Praha 4

Plzeň

  • OC Olympia

Hradec Králové

  • Futurum

České Budějovice

  • IGY Centrum

Zlín

  • OZC Zlaté Jablko

Brno

  • NC Královo Pole

Bratislava

  • Avion Shopping Park
Jak to vypadalo v Lounges minulý rok?

Dárky za nákupy

Jarní Dny Marianne nejsou jen o slevových kuponech, ale taky o dárcích za vaše nákupy! Jak je dostanete? Stačí přinést do jedné z Marianne Lounges 5 účtenek z různých obchodů, které jsou zapojeny do jarních Dnů Marianne, předložit je našim hosteskám a vybrat si z široké nabídky. Těšit se můžete na produkty od značek Avène, Feel Eco, John Frieda, Kores, Manufaktura, Mary Kay, NEQI, Revalid, Zapf Creation a další.

Info ikona
Dárky v Marianne Lounges

Fotky produktů jsou pouze ilustrační. Nabídka dárků se může v jednotlivých Marianne Lounges lišit a platí do vyčerpání zásob.

Taška Dny Marianne s překvapením

Látková taška se za ta léta stala symbolem Dnů Marianne. Víme i o několika z vás, kteří ji mají ze všech ročníků a my máme radost pokaždé, když tašku Dny Marianne zahlídneme na ulici. Proto ani letos nebude chybět, jen na vás bude čekat v jiné barvě. Od doby, co jsme tuto barvu zvolili, si broukáme píseň s textem „Jen růžová to může být“ a vy po jejím vyzvednutí v Marianne Lounges určitě budete taky! 

A ještě jedna novinka! V tašce si odnesete spoustu překvapení. Můžete se těšit na několik drobných dárků a vzorečků, které pro vás připravili naši partneři, jako např. značky Astratex, Dr. Max, K2R, Liftec, Nestlé, Oriflame, Perwoll, Pure District, Racio a další. 

Info ikona
Taška Dny Marianne

Ještě větší slevy se Zlatými kupony

Letos pro vás máme hned několik novinek. Jedna z nich jsou zlaté kupony, díky kterým získáte ještě atraktivnější a výhodnější slevy, které jinde nenajdete! Které to jsou?

Info ikona
Zlaté kupony - jarní Dny Marianne
Mohlo by se vám líbit

Vše, co potřebujete vědět o jarních Dnech Marianne 2022!

Jaro je tady a s ním přichází i druhý ročník jarních Dnů Marianne. Kromě slev až 50 % se můžete těšit na novinku v podobě Zlatých kuponů! Co dalšího vás čeká?
marianne.cz

Související články

Zábava
5 důvodů, proč si přečíst srpnovou Marianne

5 důvodů, proč si přečíst srpnovou Marianne

Zábava
Kvíz: Královna Camilla slaví 77. narozeniny. Zjistěte, co víte o jejím vztahu s Karlem III.

Kvíz: Královna Camilla slaví 77. narozeniny. Zjistěte, co víte o jejím vztahu s Karlem III.

Zábava
Kvíz: Jak dobře znáte české pohádky? Otestujte své znalosti a získejte plný počet bodů

Kvíz: Jak dobře znáte české pohádky? Otestujte své znalosti a získejte plný počet bodů

Zábava
Horoskop od 15. července 2024: Kozorozi mají nepolevovat v úsilí, Štíři vyhledat samotu

Horoskop od 15. července 2024: Kozorozi mají nepolevovat v úsilí, Štíři vyhledat samotu