Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Horoskop na květen: Střelci by se měli věnovat partnerovi, Vodnáři si zaslouží odpočinek

Co pro vás přichystaly hvězdy na celý nadcházející měsíc?

Býk

21. 4. – 21. 5.

Ukáže se, že jste silnější, než jste si myslela. Dokážete odlišit podstatné od toho, co může vyřídit někdo jiný. V první polovině měsíce se soustřeďte na majetek – dokážete k němu přidat zajímavou částku. Pokud máte pocit, že vás partner nemiluje tak jako vy jeho, vězte, že o své lásce sice nedokáže mluvit, ale zato ji projevuje skutky.

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Všechno, co je pro vás v životě důležité, se odehrává vskrytu. Právě proto musíte potlačit svou přirozenou komunikativnost. Když si věci nejdřív dobře promyslíte a na veřejnost vystoupíte až ve chvíli, kdy budete mít ve všem jasno, bude to skvělé.

Rak

22. 6. – 22. 7.

Řešení veškerých problémů, které se týkají plánovaných změn ve vaší domácnosti, zvládáte bez větších potíží. Je to mimo jiné tím, že si nehrajete na mistryni světa, ale že si vždycky dokážete najít kamaráda, s nímž se můžete poradit.

Lev

23. 7. – 22. 8.

Začátek máje proběhne podle vašich představ. Budete mít dost času, v němž se můžete věnovat partnerovi a všem krásným májovým zábavám. V poslední dekádě pak začnete bojovat o něco, co považujete za důležité. Vyhrajete!

Mohlo by se vám líbit

Africký horoskop: Jste Baobab, nebo Soudce? Odhalte svůj šťastný den i to, co jste o sobě nevěděli

Africká astrologie je jedna z nejprimitivnějších forem astrologie a je založena na principu geomantie. Zároveň je však považována za jednu z nejpřesnějších forem astrologických průvodců. Přečtěte si, jaké jste africké znamení zvěrokruhu podle data narození, co vás charakterizuje, ale také třeba jaký je váš šťastný den a váš nejlepší smysl.
marianne.cz

Panna

23. 8. – 22. 9.

Na lidi, kteří vám radí, co máte dělat, reagujete skoro až alergicky. Máte pocit, že se vyjadřují k záležitostem, po kterých jim opravdu nic není. Kdybyste je však poslechla, ušetříte si spoustu cest slepými uličkami.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

V první polovině měsíce věnujte větší pozornost požadavkům svého partnera. Když budete mít pocit, že před vámi to, co je pro něj podstatné, tají, musíte ho rozpovídat. Musí pochopit, že jste dobrá, ale ještě ne jasnovidná.

Štír

24. 10. – 22. 11.

Jde o měsíc, kdy můžete zvládnout i problémy, které jste dosud považovala za zcela neřešitelné. Pokud trpíte ve vztahu, který s chladnou hlavou sama označujete jako vyčerpávající, seberete odvahu a konečně z něj dokážete odejít.

Střelec

23. 11. – 21. 12.

Do 16. května můžete zapomenout na všechno. Je potřeba, abyste se věnovala partnerovi a dětem. Veškeré společné aktivity, které pro ně vymyslíte, mají na rodinnou atmosféru pozitivní dopad. Bude vám spolu prostě dobře.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie čísla popisného: Každá adresa vyzařuje jinou energii. Nejlepší je 6, v čísle 7 straší

Každá adresa vyzařuje určitou energii. Proto se stává, že vstoupíte do krásného luxusně zařízeného domu, ale vy se tam přesto necítíte dobře. Zjistěte domovní číslo vaší adresy. Vůbec nejlepší je prý šestka.
marianne.cz

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Pocit, že někdo rozhoduje za vás, se vám ani trochu nelíbí. Když se o to zejména v práci někdo pokusí, přejdete bez rozmýšlení do bleskového protiútoku. Dotyčný se vám později sice za své jednání omluví, ale vy na něj budete přesto naštvaná.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Kdybyste se rozhodla, že alespoň jeden z prodloužených víkendů vy­užijete pro výlet za hranice, bylo by to dokonalé. Nároky, které na vás život klade, zvládáte sice bez problémů, ale přesto je vám jasné, že si odpočinek zasloužíte.

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Jde o dny, kdy musíte udržovat v rovnováze realistické myšlení i citový život. K tomu musíte věnovat nenápadnou, ale důkladnou pozornost dětem. Naštěstí patříte k nadprůměrným ženám, které zvládnou i takhle náročné úkoly.

Beran

21. 3. – 20. 4.

To, že chcete rodinu jako z barevného časopisu, je normální. Musíte se však zamyslet nad tím, jestli má cenu, abyste své štěstí stavěla na neštěstí někoho jiného. Než si na tuto otázku odpovíte, nepokročíte dál.

Marianne je i na socialních sítích: Rozhovory s osobnostmi
Mohlo by se vám líbit

Bydlení podle horoskopu! Víme, co které znamení potřebuje ke štěstí

Máte rádi pořádek, eleganci, nebo potřebujete především útulný domov? Napoví to o vás datum narození a znamení zvěrokruhu, ve kterém jste se narodili. Jak je to s vašimi blízkými?
marianne.cz
Zdroj článku

Související články

Zábava
4 důvody, proč navštívit Istanbul: Nechte se unést bohatou historií, místní gastronomií a relaxem v tureckých lázních

4 důvody, proč navštívit Istanbul: Nechte se unést bohatou historií, místní gastronomií a relaxem v tureckých lázních

Zábava
Nejlepší hlášky z Přátel: Oslavte narozeniny představitele Joeyho kvízem pro opravdové experty

Nejlepší hlášky z Přátel: Oslavte narozeniny představitele Joeyho kvízem pro opravdové experty

Zábava
Pilotka, která naučila ženy létat: Amelia Earhart se narodila před 127 lety. Její zmizení je dodnes záhadou

Pilotka, která naučila ženy létat: Amelia Earhart se narodila před 127 lety. Její zmizení je dodnes záhadou

Zábava
Kvíz: Představitel Harryho Pottera Daniel Radcliffe slaví narozeniny. Jak dobře znáte postavu mladého čaroděje?

Kvíz: Představitel Harryho Pottera Daniel Radcliffe slaví narozeniny. Jak dobře znáte postavu mladého čaroděje?