Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Jak budou vypadat děti z královské rodiny v dospělosti? AI nám dala odpověď

Královské děti rostou jako z vody a za chvíli budou postupně slavit plnoletost. Než se tak ale stane, vznikají pouhé odhady, jak budou vypadat. A s nimi výrazně pomáhá umělá inteligence. Co ovšem víme jistě, je, že všechny budou pohledné.

Tereza Čaladi | 23. 11. 2023

Děti princezny a prince z Walesu jsou oblíbenci celého světa. To dává samozřejmě smysl, královská rodina je (nejen) ve Velké Británii zbožňovaná a vzhledem k tomu, že se na rozdíl od dětí prince Harryho objevují na veřejných událostech po boků svých rodičů, je na ně zkrátka upřena určitá pozornost. A bodejť by ne, když jsou tak roztomilé. V tomto roce si nás získal zejména princ Louis na korunovaci svého dědečka, ovšem skvělé byly i výrazy jeho starších sourozenců zachyceny na Wimbledonu.

Královské děti jako dospělé

Ačkoliv jsou všechny z dětí zatím na základní škole, někteří lidé už přemýšlí nad tím, jaká asi bude jejich budoucnost. Zatímco o tom, na jakou univerzitu půjdou, koho si vezmou a jaké vztahy mezi sebou budou mít v dospělosti, se dá pouze spekulovat, představa o tom, jak by mohly vypadat, může být o něco konkrétnější.

Je tomu tak díky umělé inteligenci, která umí generovat obrázky. Na fanouškovském Instagramu královské rodiny The Wales Chronicle a na TikTok účtu 60 Second Histories byli nedávno vyobrazeni malí princové a princezna z Walesu v rané fázi dospívání, tedy okolo 20 let. Jejich podobizny si můžete prohlédnout u nás v galerii na konci článku.

Mohlo by se vám líbit

Jak by dnes podle umělé inteligence vypadala princezna Diana?

Princezna Diana by dnes oslavila 62. narozeniny. Sice nedokážeme přesně určit, jak by dnes vypadala, ale umělá inteligence to dokáže odhadnout.
marianne.cz

Na koho se nejvíce podobají?

Nemůžeme si pomoct, ale ve všech třech dětech vidíme o něco více prince Williama, než jeho choť Kate. Ale je nutné poznamenat, že tím, že je princezna Charlotte holčička, vidíme v ní z Kate také mnoho. Na některých fotografiích opravdu působí jako její malé já. Ale ty zoubky a lícní kosti má zkrátka po tatínkovi.

Princezna Charlotte (8 let) je podobná své babičce

Ovšem tím, že je princezna Charlotte podobná do velké míry svému tatínkovi, objevilo se pod videem s jejími fotkami spoustu komentářů, že jim připomíná princeznu Dianu. Našly se tam ale i komentáře, které poukazovaly na to, že jim připomíná spíše královnu Alžbětu II.. My se přikláníme k podobě královny.

Princ George (10 let) je celý mladý William

Nejstarší syn Williama a Kate je podle komentujících mladší verzí Williama. Připomíná ho přitom i svou povahou – ví se o něm, že už teď se připravuje na svou budoucí roli krále a že to bere velmi zodpovědně.

Princ Louis (5 let) má nejvíc z obou rodičů

Princ Louis jako nejmladší dítě z rodiny působí nejvíce jako mix svých rodičů. Nejenom nyní, ve svých pěti letech, ale i v jeho starší verzi vytvořené umělou inteligencí, která mu nadělila o něco tmavší vlasy, než má nyní.

V každém případě, zda tak královské děti budou jednou vypadat je nyní otázkou. Za pár let s k těmto fotkám vytvořených uměou inteligencí můžeme vrátit a posoudit to.

Děti z britské královské rodiny jako dospělé podle AI
Mohlo by se vám líbit

Jak by vypadala princezna Kate s krátkými vlasy? AI nám dala odpověď

Vlasy výrazně ovlivňují to, jak člověk působí na druhé. Říká se, že „vlasy jsou korunou krásy”, ale podle nás na ně platí i rčení o šatech, o nichž se říká, že „dělají člověka”. Princezna Kate již delší dobu nosí velmi podobný účes a je tak těžké představit si, jak by vypadala v nějakém jiném. Umělá inteligence nám s touto představou ale může pomoci.
marianne.cz
Zdroj článku

Související články

Zábava
Kvíz: Jak dobře znáte britskou královskou rodinu? Otestujte své znalosti o monarchii

Kvíz: Jak dobře znáte britskou královskou rodinu? Otestujte své znalosti o monarchii

Byt
Stará se o bezdomovce, přitom ji živí interiérový design: Navštivte domov plný elegance a klasických kousků

Stará se o bezdomovce, přitom ji živí interiérový design: Navštivte domov plný elegance a klasických kousků

Dobrý nápad
Historie pudinku vás překvapí. Dřív to rozhodně nebyl instantní prášek v sáčku

Historie pudinku vás překvapí. Dřív to rozhodně nebyl instantní prášek v sáčku

Dům
Navštivte s námi jeden z nekrásnějších domů v Anglii: Rustikální poklad ze 17. století má stále čím inspirovat

Navštivte s námi jeden z nekrásnějších domů v Anglii: Rustikální poklad ze 17. století má stále čím inspirovat