Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

A jak to bylo dál? Podívejte se na zbrusu nový dokument o pokračování Sexu ve městě

Zhlédli jste minulý týden desátou epizodu seriálu A jak to bylo dál...? Pokud ano, možná vás přepadly menší chmury a stesk, že seriál utekl jako voda. Dobrou zprávou je, že s oblíbenými hrdinkami se ještě loučit nemusíte. Finální tečkou za celým seriálem je totiž dokument s příznačným názvem A jak to bylo dál...Dokument.

O pokračování Sexu ve městě (ehm, tedy seriálu A jak to bylo dál...), bylo napsáno mnoho. Některé recenze vytýkaly, že seriál je příliš korektní a snaží se zavděčit všem, jiné opěvovaly hlavní hrdinky a vyzdvihovaly dávku nostalgie, kterou s sebou seriál bezesporu přináší. Na sociálních sítích se to naopak hemžilo komentáři, které vzpomínaly na Samanthu a její nenahraditelné místo v seriálu.

Ať už jste seriál A jak to bylo dál... zhltli jako malinu, nebo jste ho sledovali spíše ze zmiňované nostalgie, v jednom se pravděpodobně shodneme všichni. Deset dílů uteklo jako voda a čtvrteční večer se opět zdá poměrně prázdný. Než se ale v nadobro rozloučíme s Carrie, Mirandou a Charlottou, můžeme si vychutnat poslední tečku za seriálem A jak to bylo dál... Dokumentární tečku!

Mohlo by se vám líbit

Sex ve měste je zpět. Udává Carrie, Miranda a Charlotte módní trendy?

„Mám ráda své peníze tam, kde na ně vidím. Jak mi visí ve skříni,“ prohlásila Carrie Bradshaw v seriálu, který měl premiéru již před 23 lety. Pokud jste zvědaví, co jí visí ve skříni v roce 2021, nahlédněte do zákulisí natáčení pokračování Sexu ve městě.
marianne.cz

Dokumentární vlna

Zákulisí vzniku seriálu A jak to bylo dál... je bezesporu zajímavé. I proto máme radost, že nám tvůrci poodkryli oponu a dali vzniknout dokumentu A jak to bylo dál...Dokument! Těšit se můžete nejen na rozhovory se štábem, ale také se Sarah Jessicou Parker, Cynthii Nixon a Kristin Davis. Zároveň se v dokumentu představí nové herecké hvězdy, jako Sara Ramírez či Sarita Chodhury. „Seznámení s novými členy obsazení byl dar a všichni nám přinesli něco nového,“ řekla v dokumentu Kristin Davis.

Díky dokumentu můžete také nahlédnout do celého tvůrčího procesu, včetně toho, jak se Cynthia Nixon stala režisérkou šesté epizody. Pokud jsme vás nalákali, pak nezbývá nic jiného, než si dokument pustit! 

A jak to bude dál? 

Po premiéře desáté epizody seriálu A jak to bylo dál... se vynořily první spekulace o plánované druhé řadě. I když by si mnoho fanoušků přálo, aby seriál pokračoval, zatím neexistují oficiální informace, které by přípravu druhé série potvrdily.

Podle US Weekly se diskuze o pokračování seriálu zastavily v průběhu prosince, kdy byl herec Chris Noth obviněn ze sexuálního obtěžování. Na druhou stranu blízký zdroj tvůrců prozradil pro Page Six, že „kreativní konverzace nad druhou sérií ještě neproběhly, avšak všichni mají ze seriálu dobrý pocit.“ Zdá se, že i výkonný producent Michael Patrick King je případnému pokračování nakloněný. „Myslím si, že je možné pokračovat – pokud máme dostatek dobrých příběhů,“ řekl King. A tak nezbývá nic jiného, než se nechat překvapit!

Mohlo by se vám líbit

Sex ve městě: Připomeňte si nesmrtelné outfity Carrie a jejích kamarádek

Už zítra 9. prosince přistane na platformě HBO Max pokračování legendárního seriálu Sex ve městě. Pod názvem And Just Like That... se skrývá deset dílů s novými příběhy Carrie, Charlotte a Mirandy. Postava Samanthy v podání Kim Catrall se v nové sérii bohužel neobjeví, i tak se ale nemůžeme dočkat, až pokračování budeme moci zhlédnout. Zatím si čekání můžete zkrátit prohlížením těch nejlegendárnějších outfitů z původního seriálu.
marianne.cz

Související články

Dům
Typický slovenský dům ve tvaru kostky v původním neutěšeném stavu s hospodářským dvorem proměnili v bydlení pro mladou rodinu

Typický slovenský dům ve tvaru kostky v původním neutěšeném stavu s hospodářským dvorem proměnili v bydlení pro mladou rodinu

Venkov & styl
Jak dobrovolníci zachraňují srnčata před sekačkami: Pravidelným masakrům se dá předejít

Jak dobrovolníci zachraňují srnčata před sekačkami: Pravidelným masakrům se dá předejít

Móda
Jak se obléct na rande: Tipy na outfity na romantické pikniky i vášnivé večery

Jak se obléct na rande: Tipy na outfity na romantické pikniky i vášnivé večery

Móda
Trendy doplňky pro léto 2024: 4 módní detaily, které vám vylepší i ten nejjednodušší outfit

Trendy doplňky pro léto 2024: 4 módní detaily, které vám vylepší i ten nejjednodušší outfit