Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Jak vypadá dovolená snů pro rodiny s dětmi?

Info ikona
Dovolená s Falkensteiner

Užít si letní dovolenou v obklopení dětí je sen, na který se těší většina maminek a tatínků. Přesto se všichni shodneme, že najít ideální destinaci, kde se děti dostatečně zabaví i vyřádí, je občas náročný úkol. O starost méně ale můžete mít ve chvíli, kdy si zamluvíte pokoj ve Falkensteiner Hotels & Residences, rodinných hotelech, které vynikají příjemnou atmosférou a jsou ideálním místem pro rodiny s dětmi všech věkových kategorií.

Promotion | 13. 05. 2024

Program, o kterém váš potomek sní

Možná jste už zažili dovolenou, na které nechyběl tradiční animační program pro děti - malování na obličej, skupinový tanec nebo hraní fotbalu u pláže. Pokud ale chcete svým dětem dopřát skutečný zážitek, vyrazte společně do Falkensteiner Hotels & Residences. V rodinných hotelech nechybí Falky Land, zóna bez rodičů, kde se děti můžou skutečně vyřádit. Pod dohledem zkušených asistentek si mohou hrát v duchu Montessori, provádět vědecké experimenty v laboratořích, upustit uzdu fantazii v kreativních koutcích nebo využít multimediální místnost.

Máte doma vodní živel? Všichni milovníci vodních hrátek, si rychle zamilují vnitřní i venkovní bazény, které jsou nedílnou součástí Falkensteiner Hotels & Residences. Většina hotelů nabízí také tobogány, například Falkensteiner Family Resort Lido se pyšní nejdelším krytým tobogánem v Jižním Tyrolsku. Samotnou třešničkou je Family Kids Spa, dětské wellness, které nabízí příjemné odpočinkové zóny, rodinnou saunu a wellness procedury pro děti.

Info ikona
Nejdelší krytý tobogán Falkensteiner Family Resort Lido

Dovolená s batoletem? Proč ne

I úplně nejmenší hosté se můžou ve Falkensteiner Hotels & Residences cítit jako v bavlnce. V hotelech najdete hračky, které podporují jemnou motoriku i kreativitu. Zároveň si na místě můžete vypůjčit dětskou postýlku, kočárek, nosítko nebo třeba dětskou vaničku. Ideální pro ty z vás, kteří nemají dostatek prostoru v autě.

Info ikona
Falkensteiner

Pomoc, mám doma teenagera

Ruku na srdce, dovolená s teenagerem může být občas náročná. I proto je dobré vědět, že ve Falkensteiner Hotels & Residences jsou připraveni na všechny věkové kategorie dětí, tedy i na puberťáky. V rodinných hotelech proto nechybí útulné chill-out zóny vybavené sedacími pytli, houpacími sítěmi, Wi-Fi a herním koutkem. Pokud doma máte milovníka pohybu, jistě ho potěší rozmanitá nabídka vodních sportů. V opačném případě teenagera nalákáte na bazénovou párty či venkovní kino. V některých hotelech si teenageři mohou natočit vlastní podcast nebo si vyzkoušet práci dýdžeje. Hádáme, že na rodinnou dovolenou s tímto pestrým programem budou vaše děti ještě dlouho vzpomínat.

Info ikona
Falkensteiner bazén

Vzhůru na letní kemp

Že vaše dítko výše zmíněné aktivity nezabaví? Žádný problém! Falkensteiner Hotels & Residences nabízí pro děti také letní kempy a akademie, které vaše potomky nejen skvěle zabaví, ale také prohloubí jejich schopnosti nebo je naučí něčemu novému. V rodinných hotelech například nechybí fotbalový kemp, plavecká akademie, tenisová akademie, vědecká akademie nebo akademie pro milovníky her. Za zmínku stojí také oblíbená kulinářská akademie, pro všechny malé šéfkuchaře. 

Info ikona
Falkensteiner

Kde najdete Falkensteiner Hotels & Residences?

Je libo Itálie, Chorvatsko, Rakousko, Srbsko či Slovensko? Nebo dáte přednost dovolené v České republice? Ať tak či onak, ve všech zmíněných destinacích objevíte Falkensteiner Hotels & Residences. Pokud dáváte přednost letní dovolené u moře, prohlédněte si nabídku hotelů na Sardinii, v Zadaru, na Krku i v Kalábrii. Rodiny, které v letních měsících upřednostňují příjemné teploty a horský vzduch, mohou vyrazit do rakouských Alp nebo italských Dolomit. Zároveň je ale dobré vědět, že kromě rodinných hotelů nabízí Falkensteiner i hotely zaměřené na wellness, sportovní aktivity, případně hotely pouze pro dospělé. Falkensteiner je dovolená, po které toužíte.

Info ikona
Falkensteiner
Měření