Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Nejdůležitější informace o Dnech Marianne 2023

Nejočekávanější nákupní akce roku je tady! Od 15. do 17. září 2023 proběhnou zářijové Dny Marianne, během kterých můžete využít slevy až 60 % do více než 3300 obchodů a e-shopů po celé České a Slovenské republice. Co dalšího jsme si pro vás připravili?

K září neodmyslitelně patří Dny Marianne. Velký nákupní svátek letos odstartuje v pátek 15. září a bude pokračovat až do neděle 17. září. Ať už s kamarádkou, dcerou, maminkou nebo partnerem vyrazíte do víru nákupních center, nebo dáte přednost nákupům přes e-shopy, rozhodně nebudete litovat. V letošním roce se můžete těšit na nebývale širokou nabídku slev na elektroniku nebo na Zlaté kupony, tedy nejatraktivnější a nejvýhodnější slevy, které pro vás osobně vybrala redakce Marianne.

Mohlo by se vám líbit

Důležité informace o Dnech Marianne 2023

Během podzimních Dní Marianne ušetříte ve více než 3600 obchodech. Máme k dispozici přes 800 nabídek, ve kterých najdete slevy až 50 % a skvělé dárky k nákupům.
marianne.cz

SLEVOVÉ KUPONY

Slevové kupony již tradičně najdete v kuponové knížce, která je součástí zářijového vydání časopisu Marianne, Marianne Venkov & styl a Marianne Bydlení. Pokud ale nechcete ztrácet čas a jednotlivé kupony vystřihovat, stáhněte si mobilní aplikaci Dny Marianne, ve které lze kupony taktéž zakoupit. Aplikace Dny Marianne je přehledná a pyšní se mnoha skvělými funkcemi. Například vyhledává nejbližší zapojené obchody ve vašem okolí, díky čemuž vám žádné slevy neutečou. Nezapomeňte ale aplikaci povolit přístup k vaší poloze. Určitě oceníte také snadné a přehledné uspořádání nabídek, možnost vytvořit si vlastní nákupní seznam a dostupnost aktuálních informací.

V kuponové knížce i mobilní aplikaci nepřehlédněte Zlaté kupony. Jedná se o slevové nabídky, které by vašemu nákupnímu oku rozhodně neměly uniknout. Těšte se například na slevy 30 % do obchodu Hamleys či e-shopu orsay.cz.

Info ikona
Dny Marianne

TAŠKA DNY MARIANNE

Také letos se můžete těšit na ikonickou tašku Dny Marianne, se kterou budete doslova nepřehlédnutelná - vsadili jsme totiž na trendy oranžovou barvu. Tašku Dny Marianne získáte v Marianne Lounges po předložení kuponu z papírové kuponové knížky nebo z mobilní aplikace Marianne. V každé tašce na vás bude čekat překvapení v podobě dárečků a vzorečků od našich partnerů.

Info ikona
taška

MARIANNE LOUNGES A ODMĚNA ZA NÁKUPY

Oáza klidu uprostřed nákupní herečky. Tak bychom označili Marianne Lounges, odpočinkové zóny, kde získáte nejen zmiňovanou tašku Dny Marianne, ale také dárky od našich partnerů. Stačí přinést pět účtenek z různých zapojených obchodů a vybrat si dárek dle libosti.

Marianne Lounges najdete v Praze (Centrum Černý Most, Metropole Zličín, Westfield Chodov), Hradci Králové (OC Futurum), Plzni (Olympia Plzeň), Brně (NC Královo Pole), Ostravě (Avion Shopping Park), Liberci (OC Nisa) a také v Bratislavě (Avion Shopping Park).

Zkrátka nepřijdete ani v Českých Budějovicích, kde jsme si pro vás připravili výdej dárků (po předložení pěti účtenek ze zapojených obchodů) a tašek Dny Marianne na prodejně Datart v IGY Centru. Nejedná se ale o klasickou Marianne Lounge, a tudíž na tomto výdejním místě nebude probíhat doprovodný program, prodej časopisů ani předplatného s dárkem. V prodejně Datart se na vás budeme těšit od pátku do neděle, a to do 20 hodin.

SLOVENSKO

Dobrou zprávu máme pro naše slovenské čtenářky. Vzhledem k tomu, že na pátek 15. září připadá den pracovního klidu, rozhodli jsme se slovenské Dny Marianne prodloužit až do pondělí 18. září. Věříme, že si nákupy užijete a zastavíte se také v Marianne Lounge v Bratislavě.

Související články

Životní styl
Zdravě, chutně i dietně: Vyzkoušejte skvělé, nevšední recepty na letní grilování bez výčitek

Zdravě, chutně i dietně: Vyzkoušejte skvělé, nevšední recepty na letní grilování bez výčitek

Rodina a děti
Jak překonávají šampioni vlastní hranice? Úspěch vs. neúspěch

Jak překonávají šampioni vlastní hranice? Úspěch vs. neúspěch

Cestování
Cestujeme po Česku: Milovníci koní zbystřete! Vysočina je plná hipotras

Cestujeme po Česku: Milovníci koní zbystřete! Vysočina je plná hipotras

Zdraví
Trenérka Hana Číčelová radí, jak se udržet v kondici během dovolené. Využijte bazén, jednoduché cviky i animační programy

Trenérka Hana Číčelová radí, jak se udržet v kondici během dovolené. Využijte bazén, jednoduché cviky i animační programy