Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Zábava

Slunečno, místy přeháňky. I tak by se dal popsat vztah Beyonce a Jay-Z

Info ikona
Beyonce

Jsou párem, který boří mýty o tom, že v showbyznysu to nikomu moc dlouho nevydrží. Nyní v nejnovější kampani značky Tiffany oslavují moderní lásku Jaké byly jejich začátky?

Promotion
Promotion
Karolína Peřinová | 4. 09. 2021

Zpěvačka Beyonce potkala rappera Jay-Z už ve svých 18 letech v roce 2002. O rok později spolu začali chodit a Beyonce vydala písničku „Crazy in love“, ve které zpívá o jejich prvních romantických chvílích. 4. 4. 2008 se vzali. Toto datum si nezvolili jen tak, číslo 4 pro ně má totiž zvláštní význam. Dokonce takový, že ho mají vytetované na prsteníčku. A proč je pro ně číslo 4 tak důležité? Víme, že se oba narodili 4., ale jestli za tím stojí ještě něco, to ví asi jen oni dva.

Poté, co se jim v roce 2012 narodila dcerka s nevšedním jménem Blue Ivy, se stáhli do soukromí.

Ani jejich manželství nebyla celou dobu procházka růžovým sadem. V roce 2016 vydala Beyonce CD "Lemonade" - velice emocionální album, kde se zmiňuje o manželském sporu a následném odpuštění. Rok nato zpěvačka znovu otěhotněla, a to rovnou s dvojčaty. Oznámení této radostné zprávy na internetu trhalo rekordy v počtu nejvíce "liků". Narodila se jim holčička jménem Rumi a chlapeček jménem Sir.

Rodinné trampoty neskončily ani po narození dvojčat. Jay-Z vydal album "4:44" (opět jejich osudové čtyřky, které je provází životem). Mnozí toto album považují za rapperovu omluvu manželce. O několik měsíců později se totiž v jednom rozhovoru přiznal k nevěře. Uvedl, že hudba jim pomohla najít cestu zase zpátky k sobě.

Je to tak i s manželstvím, jednou jste dole, jednou nahoře. I přes tyto životní překážky, které společně překonali, je mezi nimi stále jiskřící chemie. Vzpomeňte si na jejich žhavá vystoupení, kde je vidět, že vzájemná energie mezi nimi prostě funguje.

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion