Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Tyto dámy nad 50 let na Met Gala zastavily čas: Podívejte se, jak září na červeném koberci i v běžném životě

Největší módní událost roku, Met Gala, proběhla 6.5. 2024, tedy první květnové pondělí. Všechnu pozornost standardně získaly překrásné róby a outfity, které nám všem vyrazily dech. Stejně tak nám ale vyrazily dech dámy, kterým je přes 50, ale vypadají tak, jako by se jim podařilo zastavit čas. A to nejen na červeném koberci, ale i v běžném životě. Kdo na letošním Met Gala naprosto zazářil?

Aneta Akgül | 9. 05. 2024

Říká se, že věk je jen číslo. A dámy, kterým v tomto článku věnujeme pozornost, to jen potvrzují. Ačkoliv je jim přes 50, jejich skutečný věk by uhodl jen málokdo. Je samozřejmě jasné, že na akci, jako je Met Gala, se celebrity připravují hodiny a na dokonalém vzhledu každé z nich pracuje celý tým profesionálních make-up artistů, kadeřníků a designérů. Tyto ženy ale dokazují, že skvěle, svěže a mladistvě vypadají nejen na červeném koberci, ale i v běžném životě.

 

Mohlo by se vám líbit

Met Gala 2024: Podívejte se na nejkrásnější róby z červeného koberce

V noci proběhla největší a nejočekávanější módní událost roku - Met Gala. Slavnostní večer se již tradičně uskutečnil v Metropolitním muzeu umění v New Yorku a z úchvatných rób, které vynesly slavné celebrity, byli unešeni i ti největší módní nadšenci. Téma letošního Met Gala bylo Sleeping Beauties: Reawakening Fashion. Podívejte se, jak se se zadáním vypořádali světově nejuznávanější módní návrháři. Které róby vás letos zaujaly nejvíce?
marianne.cz

Demi Moore (61 let)

Americká herečka oslaví letos v listopadu 62 let. Její vzhled ale připomíná spíše spokojenou čtyřicátnici. Na slavnostním večeru Met Gala předvedla jeden z nejúžasnějších modelů celého večera, o který se postaral britský návrhář Harris Reed. Moore ale nezaujala pouze svými šaty. Svým celkovým vzhledem vyrazila dech snad všem přítomným. I v tento speciální večer vsadila na svůj typický účes, tedy jednoduše rozpuštěné uhlazené vlasy. Make-up zvolila jednoduchý, v jednoduchosti je totiž krása.

Meg Ryan (62 let)

To, že je americká herečka Meg Ryan ještě o rok starší než Demi More, by řekl jen málokdo. Na Met Gala se letos vrátila po více než dvacetileté přestávce a její velký comeback stál rozhodně za to. Úchvatně elegantní černé šaty značky Michael Kors doplnila svým charakteristickým vlněným bobem a velmi nenápadným make-upem.

Kris Jenner (68 let)

Americká televizní osobnost a podnikatelka, Kris Jenner, se svým věkem dokonce blíží k sedmdesátce. Na letošním Met Gala zazářila v éterických bílých šatech návrháře Oscara de la Renty po boku svého o pětadvacet let mladšího partnera, Coreyho Gambleho. Jak mladě vypadá, tak se pravděpodobně i cítí. Ačkoliv její věk odpovídá věku seniornímu, u Kris Jenner to rozhodně neplatí.

 

Mohlo by se vám líbit

Zapomeňte na botox: Přirozeného omlazení pleti dosáhnete pomocí obličejové akupunktury

O klasické akupunktuře jste již určitě slyšela. Možná jste ji i někdy vyzkoušela. Tato tradiční technika čínské medicíny našla své využití i v kosmetice, kde pomáhá zjemnit a vyhladit vrásky v obličeji, aniž by byl do pokožky aplikován botox či jiné látky. Jak přesně obličejová akupunktura funguje a co se s pletí děje? To nám prozradila odbornice Barbora Dvořáková.
marianne.cz

Penélope Cruz (50 let)

Zdá se, že čerstvě padesátiletá španělská herečka tzv. “zraje jako víno”. Čím je starší, tím je krásnější. Na letošním Met Gala všechny okouzlila v překrásné róbě značky Chanel, ve které na sebe strhla pozornost všech zúčastněných. Pro tento speciální večer se rozhodla sladit účes, šperky i make-up do typicky staro hollywoodského stylu, což se povedlo naprosto skvěle. Penélope Cruz ale i v běžném životě potvrzuje, že věk je opravdu jen číslo. 50 let by jí netipnul snad nikdo.

Sarah Jessica Parker (59 let)

Na konci března oslavila americká herečka Sarah Jessica Parker, kterou valná většina z nás zná jako Carrie Bradshaw, 59 let. Právě na letošním Met Gala se do postavy Carrie dokonale vtělila a světu předvedla nejen její dechberoucí styl, ale také její nestárnoucí vizáž. Posuďte sama - řekla byste, že příští rok oslaví tato ikona šedesátiny? My rozhodně ne!

Dámy, které zastavily čas: Září nejen na červeném koberci, ale i v běžném životě
Zdroj článku

Související články

Životní styl
5 nejoblíbenějších princezen světa: Milované pro svůj vliv, dobročinnost, módní styl a královské postavení

5 nejoblíbenějších princezen světa: Milované pro svůj vliv, dobročinnost, módní styl a královské postavení

Krása
Žiletku vyhoďte do koše. Pro dokonale hladkou pokožku jednou pro vždy zkuste efektivnější metody

Žiletku vyhoďte do koše. Pro dokonale hladkou pokožku jednou pro vždy zkuste efektivnější metody

Poradna
Boho styl nepřestává být trendy: Vytvořte si stylové patinované dekorace doslova za korun a během pár minut

Boho styl nepřestává být trendy: Vytvořte si stylové patinované dekorace doslova za korun a během pár minut

Dobrý nápad
Recept na žemlovku: Na téhle by si pochutnaly i naše babičky

Recept na žemlovku: Na téhle by si pochutnaly i naše babičky