Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Velký horoskop na září 2023 pro všechna znamení: Býci zlepší práci, Panny dořeší staré záležitosti a Ryby čekají životní zkoušky

Horké dny jsou s konečnou platností pryč a do našich životů pomalu, ale jistě přichází babí léto. Září přinese energie nového začátku, které posílí postavení slunce ve znamení pořádkumilovné a spolehlivé Panny. Co můžete v prvním podzimním měsíci očekávat? Jak se vám bude dařit v oblasti vztahů, práce nebo zdraví? Nahlédněte do našeho měsíčního horoskopu.

Zuzana Heralová | 31. 08. 2023

Beran

Začátkem měsíce vás ovlivní retrográdní Merkur, který nepřeje řešení a rozhodování důležitých věcí či uzavírání smluv. Raději nechte věci plynout a dejte jim čas. Energii věnujte především sami sobě a svému duchovnímu růstu. Přemýšlejte nad tím, čeho byste v tomto roce ještě chtěli dosáhnout. Pokud jde o zdraví, prospěje vám menší očista těla a povzbuzení lymfatického systému. Dobrým pomocníkem vám mohou být bylinky.

Býk

Tento měsíc přináší nové možnosti, jak si zlepšit pracovní postavení nebo případně změnit zaměstnání. Do karet vám bude nahrávat energie Uranu, která posílí i vaši schopnost riskovat. Dejte ale na svou intuici a nevrhejte se bezhlavě do všeho, co kolem vás projde. Dařit se vám bude ve vztazích, a to zejména v těch, kde můžete být sami sebou a na nic si nemusíte hrát. Energie Jupitera přinese příležitost zbavit se lidí ve vašem okolí, kteří jsou toxičtí a jen vás využívají. Rozlučte se s nimi a pusťte do života změny.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie čísla popisného: Každá adresa vyzařuje jinou energii. Nejlepší je 6, v čísle 7 straší

Každá adresa vyzařuje určitou energii. Proto se stává, že vstoupíte do krásného luxusně zařízeného domu, ale vy se tam přesto necítíte dobře. Zjistěte domovní číslo vaší adresy. Vůbec nejlepší je prý šestka.
marianne.cz

Blíženci

Vaším tématem bude v září pevná vůle. Čekejte zkoušky, které prověří vaši schopnost jít si za svým a nenechat se manipulovat. Říkat kouzelné slovíčko „ne“ bude nutné. Ve druhé polovině měsíce očekávejte roztržky v rodině, které nebudou způsobeny vaší vinou. Nepřiklánějte se na žádnou z nesvářených stran, jinak se může střet obrátit proti vám. Vaše pozitivní energie a schopnost empatie pomůže dát vše do pořádku. Překvapit vás může i nečekaná návštěva, od které se dozvíte krásnou zprávu.

Rak

Pokud jste se ještě nenaladili na pracovní tempo, měli byste to rychle udělat. Hned v prvním týdnu září totiž můžete čekat příval povinností, které budou vyžadovat vysoké nasazení. Máte-li sklony k nervozitě a propadáte ve vypjatých situacích panice, preventivně si naordinujte dostatek relaxace. Ve volném čase se věnujte činnostem, které máte rádi a přinášejí vám radost. Zkontrolujte také, kdy jste byli na preventivní prohlídce u praktického lékaře. 

Mohlo by se vám líbit

Matky podle znamení zvěrokruhu: Jste ambiciózní a soutěživá, nebo spíš pohodářka, která dětem všechno dovolí?

Datum narození ovlivňuje naše životy ve všech ohledech, ať jde o ,vztahy práci, volný čas, zdraví nebo třeba povolání. Výchova dětí a rodičovství není výjimkou. Každé znamení je zkrátka jiné. Ať už děti máte, potomka zrovna čekáte, nebo ho zatím jen plánujete, přečtěte si, co říkají charakteristiky znamení zvěrokruhu právě o vás nebo třeba o vaší mamince.
marianne.cz

Lev

Tento měsíc pro vás bude prověrkou trpělivosti. Čeká vás spolupráce s lidmi, kteří vás budou svým stylem a pracovním tempem brzdit, což vás bude rozčilovat. Nemá smysl plýtvat energií, raději přijměte situaci takovou, jaká je. S úsměvem a pochopením vše zvládnete a upevníte si své vedoucí postavení v kolektivu. Udělá vám dobře vše, co souvisí se sportem a fyzickými aktivitami, kde si budete moci vybít přebytečnou energii.

Panna

Uran je stále v retrográdním módu, což vás přiměje k dořešení starých sporů a problémů. Budete překvapeni, jak jednoduché to bude. Současně dostanete příležitost změnit své postoje a hodnoty. Přijměte to jako fakt, protože vše se neustále mění. Kolem úplňku se budete více zabývat materiálními hodnotami, přijde řešení finančních otázek, ale i úpravy, které budou souviset s bydlením. Pokud toužíte po změně a zútulnění domova, bude na to vhodná doba.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Zjistěte, v čem je vaše dítě výjimečné. Býci jsou nezastavitelní, Lvi vás rozesmějí

Dle astrologie má každé dítě určitou přednost, která náleží k jeho znamení zvěrokruhu. Zjistěte, v čem vyniká vaše dítě. Bude to pracovitost, cílevědomost, empatie nebo jiná vlastnost? Jaký potenciál se v něm ukrývá?
marianne.cz

Váhy

Tématem číslo jedna pro vás bude nastolení rovnováhy mezi naplněním osobních potřeb a přizpůsobením se potřebám druhých. Dostanete příležitost vzdát se přesvědčení, že myslet na sebe je sobecké a že je potřeba dělat především věci pro druhé. Každý den se sami sebe zeptejte, co pro sebe můžete udělat, čím si udělat alespoň malou radost. Kolem úplňku 29.9. si promyslete, čeho se potřebujete vzdát, od čeho se toužíte osvobodit. Je to ideální příležitost měnit staré a nefunkční návyky a chování.  

Štír

Zejména začátkem září, kdy bude planeta Venuše ještě v retrográdním postavení, pocítíte zvýšenou citlivost a možná vás i trochu zaskočí vaše romantické rozpoložení. Využijte toho k posílení vašeho partnerského vztahu a jste-li single, dovolte si malý flirt či milostné vzplanutí. Protipólem tohoto nastavení bude vaše touha vyniknout v práci. Více než kdy jindy se budete snažit být vidět více než ostatní. I když se vám podaří oslnit šéfa, nemějte žádná velká očekávání. Pamatujte, že vše se děje ve správný čas, tedy i kariérní postup.     

Mohlo by se vám líbit

Numerologie: Přirozený vůdce, nebo hledač pravdy. Odhalte svůj osud podle jména a příjmení

Numerologie vašeho jména vám může pomoci odhalit váš osud a směr, kterým se ubírá váš život. Každé písmeno ve vašem jménu totiž nese číselnou hodnotu a s ní i vibraci, která odhaluje záměr vaší duše v tomto životě. Osudové číslo vám poskytne klíč k pochopení vašeho skutečného potenciálu a životního směru.
marianne.cz

Střelec

Postavení planet přinese vašemu znamení tvůrčí energii a kreativitu, ale i potřebu změny. Tyto tendence budou nejvíce zřejmé zejména ve dnech kolem novoluní, tedy 15.9. Je to ideální příležitost k zahájení nových projektů a aktivit, v nichž využijete svoji tvořivou stránku. Zkuste vnést do své práce více lehkosti a hravosti, pomůže vám to objevit nové obzory. Koncem měsíce se otevře téma péče o zdraví. Dbejte hodně na odpočinek. Důležitý pro vás bude zejména kvalitní spánek, který ovlivňuje mimo jiné i psychiku. Uvolněte se, relaxujte, meditujte.  

Kozoroh

Slunečné zářijové dny nabídnou možnost vyrazit ven za dobrodružstvím. Naplánujte výlety, ať už to bude do přírody nebo po památkách. Buďte s přáteli a otevřete se poznávání nových lidí, kteří vám teď budou přicházet do života. Nepůjde jen o náhodná setkání. Někteří vám budou nápomoci na vaší další cestě. Přemýšlejte také nad tím, co byste si přáli. Právě teď mohou vaše plány a sny padnout na úrodnou půdu. Manifestujte si, jaké to bude, až svých cílů dosáhnete a napište si také svou nástěnku snů. Pomůže vám udržet motivaci.   

Mohlo by se vám líbit

Špatné věci se vám v životě mohou dít kvůli karmickému dluhu: Zjistěte, zda neplatíte za svou hamižnost či sobeckost

Máte pocit, že se vám smůla lepí na paty? Dějí se vám špatné věci? Je možné, že máte karmický dluh z minulého života. Existují čtyři čísla karmických dluhů, která ovlivňují současný život jejich nositelů. Nemáte jedno z nich také vepsané v datu narození?
marianne.cz

Vodnář

Postavení planet tento měsíc podpoří vaše tendence být vizionáři snílky. Dejte svým myšlenkám průchod a přemýšlejte nad tím, zda jste na své životní cestě spokojeni. Kde cítíte, že stagnujete a chtěli byste udělat něco jinak? Kolem poloviny září se můžete těšit na pozitivní dny plné harmonie zejména ve vztazích. Užívejte si s partnerem společné chvíle a naplánujte třeba jen krátký výlet, kde budete moci být sami. Single Vodnáři se nemusí trápit, protože na obzoru je nový vztah!

Ryby

Připravte se na životní zkoušky, které prověří vaši odolnost vůči manipulaci. Dejte si pozor na zákeřnost kolegů, ale i faleš ve vztahu či mezi blízkými přáteli. Někdo z těch, koho milujete, bude potřebovat druhou šanci. Rozmyslete se, zda mu ji dáte. Ve dnech  kolem novoluní se připravte na jednání na úřadech, které se může týkat dořešení otázek z minulosti. V tuto dobu se nepouštějte do větších investic a přemýšlejte také, za co utrácíte peníze. Nemusíte se ale  bát, zlepšení vaší finanční situace je na obzoru.  

Zdroj článku

Související články

Zábava
Horoskop od 15. července 2024: Kozorozi mají nepolevovat v úsilí, Štíři vyhledat samotu

Horoskop od 15. července 2024: Kozorozi mají nepolevovat v úsilí, Štíři vyhledat samotu

Zábava
Horoskop od 8. července: Lvi mají hledat zdroj své nejistoty, Ryby sebrat odvahu a jednat

Horoskop od 8. července: Lvi mají hledat zdroj své nejistoty, Ryby sebrat odvahu a jednat

Zábava
Horoskop na červenec: Blíženci půjdou štěstí naproti, Raci mají vážit slova

Horoskop na červenec: Blíženci půjdou štěstí naproti, Raci mají vážit slova

Zábava
Horoskop od 1. července: Panny nemají soudit podle kabátu, Váhy se ztrácet v detailech

Horoskop od 1. července: Panny nemají soudit podle kabátu, Váhy se ztrácet v detailech