Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Vše, co potřebujete vědět o jarních Dnech Marianne 2022!

Jaro je tady a s ním přichází i druhý ročník jarních Dnů Marianne. Kromě slev až 50 % se můžete těšit na novinku v podobě Zlatých kuponů! Co dalšího vás čeká?

Karolína Peřinová | 23. 03. 2022

Zapište si do svých diářů datum 22.-24. 4. a přijďte se na chvíli odreagovat do víru slev. Možná máte na svém wishlistu už dlouho vytoužený kousek nebo chcete udělat radost svým blízkým nějakým dárkem a právě Dny Marianne jsou skvělou přílěžitostí své touhy naplnit. Navíc za výhodné ceny. 

SLEVOVÉ KUPONY 

Dny Marianne budou probíhat v 3500 zapojených kamenných obchodech a e-shopech, kde díky skvělým nabídkám, kterých je přes 330, výhodně nakoupíte. Čekají na vás slevy až 50 % a už teď jsme si jistí, že vám jich přiroste k  srdci hned několik – stejně jako dárků za nákupy. Slevové kupony najdete v dubnových vydáních časopisů Marianne nebo Marianne Bydlení, v kuponové knížce, v aplikaci Dny Marianne a nově ve vašem webovém prohlížeči.

Jako každý rok, i letos jsou kuponky v Marianne a Marianne Bydlení odlišné, proto cena Marianne je 109,90 Kč a Marianne Bydlení 79,90 Kč.

Info ikona
Jarní Dny Marianne

ZLATÉ KUPONY

Letos pro vás máme novinku, která vám zajistí ještě větší slevy! Vybrali jsme Zlaté kupony na ty nejvýhodnější a nejatraktivnější nákupy známých i méně známých značek, které jinde nenajdete. Můžete se těšit např. na Sephora, Falconeri, GAP, infokrasa.cz a další.

MOBILNÍ APLIKACE

Chcete mít při nákupech volné ruce k výběru těch nejhezčích módních kousků? Stáhněte si mobilní aplikaci Dny Marianne a užijte si pohodlné nákupy. Ať už vybíráte něco na sebe, pro děti, nebo dárky pro kamarádky, s aplikací Dny Marianne na to nikdy nebudete samy. Pomůže vám vybrat ty nejlepší slevy a ukáže vám nejbližší obchody v okolí.

Nevíte, jak aplikaci nainstalovat nebo jak se do ní zaregistrovat? Poradíme vám v návodu zde.

Na pomoc Ukrajině

I nás situace na Ukrajině a osudy ukrajinských obyvatel velice zasáhly. Z každé prodané mobilní aplikace Dny Marianne proto věnujeme 10 % na pomoc dětem a rodinám zasaženým konfliktem na Ukrajině.

Info ikona
Mobilní aplikace Dny Marianne

IKONICKÁ TAŠKA V NOVÉ BARVĚ

Ani letos nepřijdete o oblíbenou nákupní tašku, ve které si můžete odnést všechny vaše nakoupené poklady. A nejen to! Letos jsme ji pro vás naplnili nejrůznějšími vzorečky, od kosmetiky až po čokoládové pralinky. Tentokrát ale nevyhlížejte klasickou červenou, řekli jsme si, že to chce trochu změnu a vybrali jsme nádherný odstín růžové barvy. Jsme si jisti, že padne do oka i vám a krásně projasní vaši sbírku tašek Dny Marianne z minulých ročníků. 

Tašku Dny Marianne získáte v Marianne Lounges po předložení kuponu z papírové kuponové knížky nebo z aplikace Marianne.

Info ikona
Taška jarní Dny Marianne 2022

MARIANNE LOUNGE  

Můžete se těšit na devět Marianne Lounges, ve kterých si opět můžete vyzvedávat své dárky za nákupy. Těšíme se na shledání v  Praze hned na třech místech (Centrum Černý Most, Metropole Zličín, Westfield Chodov), Plzni (OC Olympia), Zlíně (OZC Zlaté Jablko), Brně (NC Královo Pole), v Českých Budějovicích (IGY Centrum) a také v Hradci Králové (OC Futurum). Na Slovensku najdete Lounge v Bratislavě (Avion shopping park).

DÁRKY ZA NÁKUP

Jako každý rok jsme si pro vás připravili dárky, kterými vás odměníme za vaše nákupy. I letos můžete vybírat z celé řady hodnotných dárků, které dostanete oproti pěti různým účtenkám získaným během Dnů Marianne ze zapojených obchodů.

Těšit se můžete na produkty od značek Avene, Manufaktura, Kores, Mary Kay, FeelEco a mnoho dalších. Sledujte naše sociální sítě, kde vám jednotlivé dárky představíme. Bude to stát opravdu za to!

Související články

Zábava
Kvíz: Představitel Harryho Pottera Daniel Radcliffe slaví narozeniny. Jak dobře znáte postavu mladého čaroděje?

Kvíz: Představitel Harryho Pottera Daniel Radcliffe slaví narozeniny. Jak dobře znáte postavu mladého čaroděje?

Zábava
Kvíz: Princ George slaví narozeniny! Co víte o budoucím britském královi? Otestujte se

Kvíz: Princ George slaví narozeniny! Co víte o budoucím britském královi? Otestujte se

Zábava
Horoskop od 22. července 2024: Býci by si měli ověřovat informace, Blíženci se soustředit na úspěch

Horoskop od 22. července 2024: Býci by si měli ověřovat informace, Blíženci se soustředit na úspěch

Zábava
Úplněk 21. července 2024 podle čísel a hvězd: Nenechte se vyprovokovat a věnujte se svému tělu

Úplněk 21. července 2024 podle čísel a hvězd: Nenechte se vyprovokovat a věnujte se svému tělu