Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Životní styl

Jak si do svého života přitáhnout lásku?

Info ikona
Láska

Najít lásku svých snů je občas jednodušší, než byste si mysleli. Stačí, když do svého každodenního života přizvete pět pravidel.

Promotion
Promotion

Možná to zní pateticky, naivně nebo snad hloupě, ale všichni lidé touží po lásce. Někdo po lásce přátelské, jiný po lásce od rodičů a mnoho z nás po lásce partnerské. Pocit, že na vás někomu záleží, je totiž k nezaplacení! Jenže život je občas pěkně záludný a lásky se nám nemusí dostávat v takové míře, v jaké si přejeme. Následně si můžete vybrat ze dvou možností – buď s hledáním lásky skoncujete a naučíte se žít single, nebo se pustíte do boje. A my se rozhodli pro druhou možnost!

1. Buďte vděční

Kdy cítíte vděčnost? Většinou ve chvíli, kdy se vám něco pozitivního stane. Pokud ale chcete do svého života přitáhnout lásku, měli byste být vděční předem. Zkuste přestat lamentovat nad tím, jak je single život nepříjemný, a naopak ho vnímejte s vděčností a pokorou. Snažte se v tomto období života naleznout pozitiva, a buďte za ně patřičně vděční. Tento bod může působit jako maličkost, ale věřte, že i maličkosti mohou hrát zásadní roli.

2. Usmívejte se

Nebojte se, rozhodně po vás nechceme, abyste ráno nasadili bělostný úsměv a křečovitě ho drželi celý den. Pokud ale nezažíváte žádné boly či trable, zkuste zapracovat na svém úsměvu. Výzkumy totiž ukazují, že lidé disponují instinktem pro mimikry druhých, díky čemuž dokážou prožívat jejich emoce v podobné míře. Projděte se po ulici, rozdávejte láskyplné úsměvy a všímejte si, kolik lidí se na vás podívá se stejným výrazem. 

Info ikona
Láska

3. Netlačte na pilu

„Teď hned!“ Tak zní často odpověď na otázku, kdy byste chtěli potkat svého partnera. Jenže zatímco 21. století přeje rychlosti, láska si občas dává pěkně na čas. Zkuste netlačit na pilu, nekoukejte na každého chlapa jako na potencionálního ženicha a už vůbec neinvestujte svůj čas do někoho, kdo o vaši lásku nestojí. Naopak si užívejte možnost toho, že můžete randit a poznávat nové lidi, mezi kterými časem naleznete toho pravého

4. Víte, koho chcete?

Většina z nás ví, že chce lásku. Málokdo ale ví, jak by dotyčný měl vypadat. Nemyslíme fyzicky, nýbrž duševně. Zkuste si na papírek napsat vlastnosti, které by váš vysněný partner měl mít. Buďte konkrétní a nezapomeňte zmínit sebemenší detail. Kdo ví, co (koho) hledá, ten to (ho) taky najde! Seznam vlastností si následně uložte třeba do diáře a za pár týdnů, měsíců nebo let znovu otevřete. Uvidíte, že jste si do svého života přitáhli přesně takového člověka, o kterém jste snili. 

5. Afirmace

Tento bod nemusí být pro každého, avšak rozhodně stojí za zmínku. Zkuste si napsat afirmaci, kterou následně každý den opakujte. Například může znít takto: „Mám krásný vztah, který je přeplněn láskou.“, avšak fantazii se meze nekladou, a tak může vaše afirmace znít jakkoliv. Důležité je, aby vystihovala vaši osobnost, a především, aby v ní bylo obsáhnuto všechno, po čem toužíte.

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion