Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Předsevzetí, které mohou změnit k lepšímu váš domov i vaši osobnost

Info ikona
žena v županu

Co byste pro sebe ráda udělala? Nestyďte se dát sama sebe na první místo a pozornost obraťte nejen na svůj životní styl, ale i na prostředí, ve kterém žijete.

Promotion | 26. 01. 2023

Jen když budete spokojená vy sama, budete mít dostatek energie i na to, abyste z vašich blízkých učinila spokojené jedince. Pocity štěstí přímo ovlivňuje několik faktorů. Pokud víte, že v některých oblastech by vám změna prospěla, proč do ní nejít? Dali jsme dohromady pár tipů, které mají největší dopad na lidské štěstí.

Budu více odpočívat. 

Posteskla jste si někdy, že nemáte dost času sama pro sebe? Pokud ano, prostě si ho udělejte. Požádejte o pomoc rodinu a vyčleňte si pro sebe alespoň pár minut denně. Ideální příležitostí může být relax v koupelně. Tato místnost spojená s očistou by měla navozovat pocit klidu už svým designem.

Skvěle fungují neutrální tóny, přírodní materiály a sladěné doplňky. Důležitá je i volba ručníků, které jsou stále na očích a dotváří tak atmosféru celé místnosti. Tlumené barvy nebo přírodní odstíny, jako je béžová, šedá nebo koňaková, skvěle podtrhnou pocity harmonie. Letí ale například i „jeans“ tóny.

Podívejte se třeba na repertoár holandské značky Vandyck, ze které si určitě vyberete.

Info ikona
ručníky

Zkusím otužování nebo meditaci.

Zásadním krokem k příjemné změně ve vašem životě může být i zařazení nějakého well being zvyku. Velké obliby se v posledních letech dočkala meditace a otužování. Obě aktivity mají pro své pozitivní dopady na naše duševní i fyzické zdraví určitě místo i u vás.

Během meditace je extrémně důležité, abyste se cítila příjemně a po otužování v chladné vodě se zase potřebujete rychle zahřát. V obou případech vám skvěle poslouží huňatý měkoučký župan. Široký výběr najdete tady.

Info ikona
žena v županu

Věnuji větší pozornost životnímu prostředí.

Planeta Země posledních několik let trpí a všichni to víme. Určitě se i vy snažíte na ni brát ohled, ale ruku na srdce – vždy je co zlepšovat. Snaha o udržitelnější životní styl navozuje lepší pocit, protože zkrátka budete mít v tomto směru čisté svědomí.

Kromě šetření vodou při každodenní hygieně nebo třeba používání pratelných odličovacích tamponků, můžete přidat třeba i ručníky vyrobené z recyklovaných materiálů. Konkrétně třeba tyto od značky Clarysse jsou vyrobené ze 40 % z recyklované džínoviny.

Protože nejsou nijak barveny, zachovaly si stylovou šedomodrou barvu. I díky jejich kožené etiketě se tak určitě stanou elegantním doplňkem vaší koupelny.

Info ikona
ručník

Začnu trávit s partnerem více kvalitního času.

Pro každého člověka jsou zásadní vztahy. A například vztah s partnerem vždy skvěle posílí nějaká nová společná činnost. Co třeba zkusit pravidelné saunování ve dvou? Navíc můžete tento nápad spojit i s blížícím se svátkem sv. Valentýna.

Svému partnerovi dejte jako dárek voucher do saunária nebo wellness centra a nezapomeňte pořídit i kilt. Ten je skvělou alternativou ke klasickému prostěradlu. Exkluzivní značka LOOKS by Wolfgang JOOP určitě nikoho nezklame.

Info ikona
kilty
Měření