Reklama

Červencové Marianne Bydlení právě vyšlo!

Ačkoli to tak nevypadá, léto se k nám blíží mílovými kroky. Náladu vám zvedne poslední číslo Marianne Bydlení, které nás láká ven, do lesů, na zahradu, na terasu a vůbec nám ten pobyt na letním vzduchu umí zkrášlit a probarvit.
Napsala Marianne bydlení Vydáno 04. červen 2013
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Červencové Marianne Bydlení právě vyšlo!

Naše designérky umějí zhmotnit sny nás všech a z obyčejného balkonu nebo terasy vytvoří balzám na duši. V červencovém Marianne Bydlení najdete tipy na stolky, lavice, židličky a různé sedáky, které vám budou sloužit a lahodit vašemu oku. Nemineme ani další designové ubrusy, které jsou vytvořeny speciálně pro Marianne Bydlení a její čtenáře. Můžete si na www.demaby.cz koupit zcela originální kousek, který bude ozdobou každého stolu.

Fotograf Petr Karšulín při návštěvě Izraele využil toho, že v Tel Avivu právě probíhal festival otevřených soukromých interiérů (www.openhouseworldwide.org). Navštívil tak pár, jenž žije v romantickém domě s arabskými prvky, které vytvářejí naprosto jedinečný vzhled. V každé místnosti je přiznaná dlažba, kterou nepřekrývají zbytečné kusy nábytku. Neméně inspirativní je dům v Dánsku v anglickém cottage stylu v odstínech bílé.

A konečně jsme se octli na slíbené terase. Bára Fišerová proměnila terasu venkovského domu k nepoznání pomocí různobarevných textilních doplňků. Nahlédneme také do jedné finské zahrady, kde se snoubí živé květiny s přírodním materiálem jako ratan a dřevo.

Rodiče určitě bude zajímat, jak vylepšit dětské pokojíčky pro své ratolesti. Poradíme vám, jak udělat pro děti domečky z kartonu, jak vytvořit venkovní houpačku ze židle nebo třeba deku, která děti naučí počítat.

V neposlední řadě se těšte na oblíbené proměny. Asi všichni bojujeme v předsíni s nedostatkem místa. S panelákovou předsíní si hravě poradila Lenka Hlaváčová. Podkrovní ložnici pomohla zařídit Zuzana Bernasovská.

Zkrátka letní hýření začíná právě teď ve vaší nejbližší trafice!

Číst 4239 krát Naposledy změněno středa, 14 leden 2015 15:11
Kupte si nové číslo online, doručíme jej expres až k vám domů a bez poštovného! PŘEDPLATIT

Další články

Reklama