Reklama

Jarem prosluněné Marianne bydlení je ode dneška na stáncích!

Už se nemůžete dočkat až všechno kolem vás rozkvete? S dubnovým vydáním Marianne bydlení budete nejkrásnějšímu období v roce zase o kousek blíž! Je plné jarních novinek do bytu, originálních nápadů, velikonočního dekoru a rad a tipů pro vaší zahradu. Hledejte něžnými květy obsypanou obálku!
Napsala Marianne bydlení Vydáno 05. březen 2015
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Jarem prosluněné Marianne bydlení je ode dneška na stáncích!

Hned na úvod vám představíme novinky, které nás okouzlily. Například koženou houpačku od designérů Jana Plecháče a Henryho Wilguse, kouzelné zrcadlo, které ozvláštní vaší domácnost nebo nádhernou kolekci nádobí s motivem lišek navržené Klausem Haapainiem při příležitosti premiéry finského nastudování Janáčkovy opery Liška Bystrouška.

Blíží se Velikonoce, a tak jsme pro vás vyhledali spoustu krásných dekorací, které vám rozveselí domov – zajíčky a slepičky z porcelánu, kovu i dřeva. Pro ty co mají slabost pro módní výstřelky máme dokonce i stylovou kabelku ve tvaru slípky, vedle které by Coco Chanel pukla závistí! A interiérová designérka Markéta Zindulková vám ukáže, jak je možné krásně nazdobit vajíčka jen pomocí přírodních surovin.

Ani tentorkát nechybí oblíbené proměny. Designérka Saša Dýcková pomohla čtenářce Pavle s miniaturní předsíní a Jana Holoubková Vařechová navrhla krásný dětský pokoj plný barev a skvělých nápadů, které hravě zvládnete i vy! 

Pozveme vás také na návštěvu do krásného domu, ve kterém bydlí autorka blogu Vintagelover, a těm, co mají vlastní zahrádku poradíme, jak ji vyzdobit květinami jinak než vysázením do záhonků. 

Přejeme krásný čas a hezké počtení!

Číst 1988 krát Naposledy změněno pondělí, 13 duben 2015 16:08
Kupte si nové číslo online, doručíme jej expres až k vám domů a bez poštovného! PŘEDPLATIT

Další články

Reklama