Nová vlasová péče Weleda

Komerční článek – Ve Weledě rozumíme harmonickému vztahu mezi člověkem a přírodou. Od roku 1921 využíváme tohoto porozumění pro výběr přírodních látek pro naše produkty tak, abychom podpořili přirozenou sílu těla.

Napsala Weleda Vydáno 10. květen 2013
Nová vlasová péče Weleda

Propagace značky Weleda.
Marianne.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Klíčovou částí tohoto holistického přístupu k péči o tělo je princip hlavní rostliny – kombinace antroposofických a vědeckých znalostí. Tento koncept je založen na vztahu mezi hlavní rostlinou a specifickými potřebami vlasů. Vlasy a obilniny mají mnoho společných rysů, například způsob, jakým rostou, povrch a strukturu. A stejně jako obilniny potřebují ke svému růstu úrodnou půdu, krásné vlasy mohou růst jen na zdravé pokožce hlavy.

Prostředky pro jemné mytí a péči od Weledy revitalizují pokožku hlavy a navracejí vlasům přirozenou krásu.

weleda-01

Expertka Weledy Lilith Schwertle pro celostní přístup ke kráse doporučuje:

„V souladu s holistickým přístupem Weledy věříme, že péče o vlasy je mnohem komplexnější než pouhé mytí vlasů. Obzvláštní pozornost si zaslouží následující dva aspekty: jemná, ale dokonalá očista vlasů a podpora zdravé pokožky hlavy.

Pro ty, kteří přecházejí na přírodní péči o vlasy, doporučujeme kombinaci Ovesného regeneračního šamponu s Ovesným regeneračním kondicionérem. Jemné čisticí látky v produktech vlasové péče Weleda zaručují dokonalé umytí vlasů i přes menší množství pěny a jsou vytvořené na míru potřebám vlasů i pokožky hlavy.“

10 výherců dostane Ovesný regenerační šampon, 190 ml, v hodnotě 249 Kč a 2 malá balení šamponu s výtažky z prosa a pšenice o obsahu 20 ml, každé v hodnotě 49 Kč.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">Odpovědi posílejte na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., jako předmět uveďte "Nová vlasová péče Weleda".

Vyhrává každá 20. správná odpověď do vyčerpání zásob.
O výhře Vás budeme informovat emailem.

Výherci soutěže

Soutěž byla ukončena, gratulujeme výhercům:

  • Jarmila Malaníková, BRNO
  • Monika Vychopňová, VSETÍN
  • Marie Štecherová, OPAŘANY
  • Ludvík Jaroš, JIHLAVA
  • Hana Jedličková, ÚJEZD U BRNA
  • Jana Tomková, PRAHA 9
  • Zdeněk Kaněra, ČERVENÝ KOSTELEC
  • Ivana Plechatá, PRAHA 3
  • Tadeáš Fröml, BECHYNĚ
  • Drahomír Dubina, KVASICE

Prostudujte si prosím pečlivě podmínky soutěže na www.burdamedia.cz/podminky.php Svou účastí poskytujete vydavateli časopisů (Burda Media 2000 s.r.o., IČ: 25611518, se sídlem Na Zátorce 1, Praha 6) souhlas s užitím a zpracováním svých osobních údajů a kontaktů (GSM, e-mail, SMS, MMS apod.) pro marketingové a redakční účely.

Reklama