Reklama

Je libo prodloužený penis?

Častým nešvarem posledních let se dozajista stal takzvaný SPAM čili zcela nechtěný e-mail nejčastěji nabízející zboží, které byste si nikdy nekoupili.
Napsala Andrea Kobielska Vydáno 27. březen 2013
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Je libo prodloužený penis?

Bývá to zboží různorodé, může to být totiž viagra, která přichází bez ohledu na pohlaví příjemce spamu a často i s neodmítnutelnou nabídkou prodloužení penisu. Někdy píše také ubohý malý Afričan z kmene Kikujů, že potřebuje vaši finanční podporu, aby si mohl vedle ve vsi koupit kolu v plechovce. Eventuálně dostanete informaci o tom, že jste to právě vy, kdo byl vylosován ve velké mezinárodní loterii a jste novým majitelem celého milionu dolarů. Stačí jen poslat nezbytné údaje, vaše jméno, příjmení, rodné číslo, adresu, no a samozřejmě číslo konta v bance, aby bylo kam kulatý milion poslat, to se přece rozumí!

Nápadům se meze nekladou, a tak si můžete dokonce vybrat za ženu pracovitou, krásnou a inteligentní nymfomanku z východního bloku, můžete si prohlédnout hanbaté fotky anonymního exhibicionistického manželského páru z Venezuely nebo vydělat majlant objednávkou toho nejzaručenějšího životního pojištění z Faerských ostrovů. Naštěstí většina spamů nestraší mezi vašimi „normálními“ e-maily, ale jdou rovnou do spamového koše.

Co ale mezi vašimi rádoby normálními e-maily rozhodně bude, jsou e-maily podobného ražení (rozuměj, mají stejně blbý obsah jako spam), ale lidé si je z nějakého důvodu i tak neustále přeposílají. Jedná se o tradiční „přepisovací“ dopisy posílané deseti známým, kteří je pošlou dalším deseti známým a ti pak budou mít zaručeně štěstí. Pošťák jim pak asi přinese milion korun, nebo jim zázračně posílí zdraví. Bláhově jsem si myslela, že skončily v dobách přepisování na psacím stroji přes kopírák. Ale ono ne! Tenhle vymaštěný zvyk přetrval, jen evaluoval na vyšší level – na e-mail.

Tyto e-maily dokonce dostáváte i od svých nejbližších, od kterých byste jinak očekávali určitý nadhled. V kolonce „předmět“ mají většinou napsáno tajemné FWD: FWD: FWD: FWD: FWD: FWD: FWD: FWD: FWD: FWD: (z anglického forward, čili pošli to dál…), což znamená, že tenhle e-mail se k vám dostal z opravdu veliké dálky. A pokud budete mít smůlu, tak vám z něj vyskočí trojský kůň. Bývají to odkazy na veselá videa, která jste už miliardkrát viděli několik let předtím, a někdy je to jen text s nejlibovějším vtípkem roku (nejčastěji minulého). Mými favority jsou však e-maily s přiloženou prezentací nazvanou VŠEM PŘÁTELŮM, nebo NEJLEPŠÍM ŽENÁM, eventuálně VŠEM LIDEM DOBRÉ VŮLE.

V tomto případě už vím, že prezentace je narvaná obrázky květin, motýlů i jiného hmyzu, případně zvířátky s načechranou srstí rošťácky dovádějící na rozkvetlé louce. Každý tento obrázek s sebou přináší životní moudro opsané z portálu s citáty, případně je to celý příběh (nejčastější je ten o muži, který našel na dně komody úplně novou podprdu své již zesnulé ženy…).

Libový byl taky ‚oběžník‘ se záhadnou fotkou Panny Marie nebo každoroční prezentace zvěstující konec světa s přiloženým vědeckým materiálem potvrzující jeho autenticitu či klasika s názvem „spatřila tě kočička Tweety…“.

Přátelé, jakmile tohle vidím, skáče mi husina jak pralinky. Prosím vás, nedělejte mi to. Dejte mi s tím pokoj. Neztrácejte u počítače svůj drahocenný čas a věnujte ho raději dětem, muži/ženĕ, nebo si objednejte prodloužení penisu. Ale už nikdy, přenikdy mi neposílejte zajímavý testík, který jako záhadou vždycky vychází. Stačí si vzít tužku
a papír, napsat pod sebe čísla od jedné do jedenácti… a pak žasnout, jak je možné, že na prvním místě jste zcela bezmyšlenkovitě napsali toho, koho milujete, pod dvojkou
se skrývá váš nejlepší přítel a u jedenáctky je příjmení vaší nenáviděné učitelky
ze základky… Zázrak!

A tak čekám na spam s názvem „Transplantace mozku zdarma“ a všem přátelům, kteří mě obdařili kočičkou Tweety, jej škodolibě přepošlu. :-P

Číst 2165 krát Naposledy změněno středa, 14 leden 2015 15:07

Další články

Reklama