Objevte, co vám sluší!

Nevíte si rady se svým stylem? Chcete doporučit aktuální trendy? Zeptejte se naší stylistky!
Napsal Zuzana Hošková Vydáno 30. červenec 2013
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Objevte, co vám sluší!


V srpnu vás naším fórem s odborníkem provede první certifikovaná koučka stylu v Čechách a na Slovensku Ing. Dagmar Gabulová. Díky cenné radě od ředitelky módního domu Chanel Maureen Chiquet Dagmar, nebuď úřednicí. Žij svými vášněmi!“ se rozhodla spojit cestování, kreativitu a lásku k lidem do profese osobní koučky stylu. A Dagmar ji vzala za slovo! Dnes totiž vedle individuálního poradenství také pořádá semináře pro mezinárodní společnosti a ve svém portfoliu má rovněž zkušenost s týmem zpěvačky Beyoncé.

A celý jeden měsíc vám tato dáma v diskusním fóru bude pomáhat zvýšit sebevědomí, a změnit tak nejen váš vzhled, ale především i pohled na sebe samé. Vybudujte si vlastní image a nový šatník, který bude odrážet vaši osobnost, zohlední typ vaší postavy či životní styl tak, abyste vypadala krásně navenek, ale zároveň se krásná cítila i uvnitř.

Objevte, jaké barvy vám sluší a jak je kombinovat či jak zvýraznit své přednosti a zamaskovat nedostatky. Nejste si jistá s aktuálními trendy? Potřebujete poradit, do jakých kousků investovat a na jaké raději zapomenout? Nevíte, kde sehnat trendy outfit ve vaší velikosti? Zeptejte se právě ZDE koučky stylu Dagmar Gabulové.

img-1605-a-small_EN

Více o odbornici na www.dagmarstyle.com/cz/

Fórum začíná 1. 8. a končí 31. 8. 2013.

Číst 4876 krát Naposledy změněno středa, 14 leden 2015 15:14

Další články

Reklama